Koşu, Yürüyüş

Yağmurlu Günlerde Size Şanslı Hissettirecek Ürünler

22 Mart 2018

Havalar yavaş yavaş ısınmaya başlarken, bazı günler hala soğuk ve yağışlı sabahlara uyanabiliyoruz. Bu havalarda doğaya çıkmayı bırakın, bazen işe gitmek bile cesaret istiyor. Soğuk ve yağmurdan korunmanızı sağlayacak giyim ürünlerine sahip değilseniz gününüz kabusa dönüşebilir. Böyle bir durumla karşılaşmak istemeyeceğinize eminiz.

Bu yağmurlu ve soğuk günlerde sizin için en uygun olacağını düşündüğümüz ürünleri şöyle sıraladık:
Termal içlik sayesinde önce içinizi ısıtın!
Mart ayının sonuna gelmiş olsak bile bazı bölgelerde hava sıcaklığı yeteri kadar artış göstermedi. Puhu Termal İçlik‘ler sayesinde, soğuk ve yağışlı günleri çok kolay atlatabilirsiniz. Pantolonunuzun içine giyebileceğiniz alt içliğiniz ve polar ceketinizin altına giyebileceğiniz üst içliğiniz sizi soğuktan korurken rahat ve konforlu hissetmenizi de sağlar. Böyle soğuk günlerde risk almaya hiç gerek yok. Hasta olmamak için termal ürünleri tercih etmekte fayda var.

İlginizi çekebilir: Spor giyim ürünlerinin önemi

Polarlar su geçirmez yapısı ile sizi soğuklardan korur!
Mevsim değişikliklerine karşı yalıtımlı olan bu polarları birçok aktivitenizde giyebilirsiniz. Önemli olan sizin konfor ve rahatlığınız. Marmot‘un polar modelleri hızlı kurur, sizin rahat hareket etmenizi sağlar, nefes alır ve soğuk havalarda sıcak kalmanızda büyük fayda sağlar. Bu polarlar oldukça dayanıklı ürünlerdir. Soğuk ve yağışlı günlerde, havaların olumsuz etkilerinden etkilenmek istemiyorsanız gardırobunuzdan poları eksin etmeyin!

Suya karşı koyacak kadar güçlü ceketler!
Yağışlı günlerde sizi en iyi koruyacak  ürün Marmot‘un ceketleridir. Şiddetli yağışlarda ıslanmamanız için üretilmiş su geçirmeyen fermuarlı cepler, rüzgarın içeri girmesini engeller. Ayrıca bu ceketlerde iç sıcaklığı dengelemek için koltuk altı fermuarları da bulunmaktadır. İster doğada olun ister işe giderken kullanın, bu ürünler sizin işinizi kolaylaştırmak için üretilmiştir.

Boynunuzu en iyi şekilde korur: Buff
Soğuk günlerde boynunuzu mutlaka sıcak tutmalısınız. Bu konuda size en yardımcı olacak ürünümüz Buff. Buff özel tekniklerle üretilen bir bandanadır. Sizi her zaman sıcak tuttuğu gibi mevsim koşullarına karşı da dayanıklıdır. Nefes alabilir, rüzgar ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Mikro fiber kumaştan üretilmektedir. Bazı modellerinde soğuğa karşı koruma amaçlı micro fiber ve polar birleştirmiştir. Bunun sonucundaysa yüksek derecede rüzgar ve su koruması ile gerektiğinde sıcak bir termal deneyim sağlar.

İlginizi çekebilir: Güneş yanıklarına son: UV filtreli Buff

Islak günlerde yere sağlam basan ayaklar!
Yağışlı günlerde ayaklarınızın kuru ve rahat olması oldukça önemli. Asolo ayakkabılar sayesinde su geçiren ayakkabılar tarihe karıştı. Asolo‘nun ürünleri, %100 su geçirmez ve nefes alabilir Gore-tex astar sayesinde ayaklarınızın kuru ve konforlu kalmasını sağlar. Böylelikle soğuk ve yağışlı günleri kolay ve rahat bir şekilde atlatabilirsiniz.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla