Teknoloji

Vıbram Megagrip Teknolojisi

28 Nisan 2017
Vibram Megagrip

Vıbram Megagrip teknolojisi her türlü yolda ve zeminde ve her durumda kullanılmak üzere tasarlanmış bir teknolojidir. Vıbram Megagrip teknolojisi ile kullanıcılarına hem kuru hem ıslak zeminlerde mükemmel tutuş sunmaktadır. Bu sayede ayakkabılar yüksek seviyede dayanıklılığa sahip olmakta ve kullanım performansı artmaktadır.

Özellikleri nelerdir?

Sürekli kaygan zeminlerle karşılaşan kullanıcılar için özel olarak dizayn edilmiştir. VIBRAM® Megagrip, dağ yürüyüşleri, her türlü spor etkinliği, mevsimsel yürüyüşler ve çeşitli doğa maceraları için uygundur. VIBRAM® Megagrip’i kauçuk bileşeniyle zorlu aktiviteler için ideal kılan en önemli özelliği ise dayanıklılığı ve ayağı kavrama rahatlığıdır. Dağ bisikleti yapanlar, gezginler ve kanyon meraklıları için mükemmel bir seçimdir. Ayakkabı tabanı ıslak ve kaygan yüzeylerde iyi bir kavrama sağlar. Yeni şık tırnaklı tasarımı ile araziye çok iyi şekilde tutunur. Topuk bölgesinin altında yer alan derin oluklar ile zorlu arazilerdeki yapılan inişlerde yere tam adapte olarak, esnek ve tam sağlam frenleme sağlarlar. Böylelikle bu ayakkabı kullanıcıları yaptıkları aktivitelerde her türlü sürprize ve ani gelişebilecek durumlara karşı hazırlıklı olur.

Yumuşak (65/70 Shore A) ve sert (75/80 Shore A) formülleri vardır. VIBRAM® Megagrip çeşitli dış taban şekilleri ve döngülerine göre şekillendirilebilir ve direkt kullanıcının ihtiyacına hitap eder.

En iyi kullanım:
Her mevsim yapılan dağ gezileri ve tırmanışlar, olta balıkçılığı, kanyon gezileri, dağ bisikleti ve kaykay gibi outdoor aktivitelerinde kullanımı son derece güvenli ve konforludur.

Vıbram Megagrip Teknolojisi Bileşenlerinin Faydaları:

  • Islak, çamurlu ve kaygan yüzeylerde mükemmel tutuş sağlar. Böylelikle kullanıcılar konforundan ödün vermeden aktivitelerini tamamlama olanağı bulur.
  • Yapışkan ama dayanıklı bileşenlere sahiptir. Ayakkabının kullanım ömrü uzun sürelidir.
  • Yumuşak veya sert dış kabuğu, ihtiyacınıza göre size seçim şansı sunar. Böylelikle farklı dış ortam aktivitelerinde farklı teçhizata gerek duymadan tek bir ürünle ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla