Sağlık, Teknoloji

Tutunmaya Değen Bir Deneyim: Aladdin

2 Ekim 2017

Öğrendiğimiz her şey bir deneyimdir. Bir şeyi seçmemizin nedeni, güzelliğini fark etmemizdendir. Amacını kucaklıyor ve tasarımının hayatı kolaylaştırmasını hayretlerle izliyoruz. İdeallerimizi yükseltip, sağlığımızı destekleyen markalar, bize güven tecrübesi ve seçeneklerimizden memnuniyet duygusu katmaktadır. Daha da önemlisi, ürünler gelecek deneyimler vaat etmektedir. Asla sadece bir kupa, bardak veya bir şişe değiller. Evde demlenmiş çayların tadına uzun bir yolculukta bakma ya da dik bir yürüyüş sonrasında hak edilmiş soğuk suyu yudumlama beklentisidir. Sessiz bir Pazar sabahı, yeni demlenmiş bir kahvenin ya da şık bir yaz pikniğindeki kokteylinizin tadını çıkarın.  İyi ürünler, daha iyi yaşamanıza yardımcı olur ve biz bunun için onları seviyoruz.

Tüketiciler, “ şimdilik idare eder” e razı olmaya alışkınlar. Ama artık değil!

Aladdin çok daha iyi şeyler vaat ediyor, tutunmaya değecek bir deneyim.

İlginizi çekebilir: Aladdin hakkında sorular – cevaplar

Sizin İçin Tasarlanmıştır

Çarpıcı tasarımlara yol açan, silinmez bilgiler bulmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, biçim, işlev ve estetik kategorisinde liderlik etmek, yenilikçi süreçler ve malzemelerle çağın ötesine geçmek. En önemlisi, müşterilerimize, araştırma ve tüketici görüşleri aracılığıyla istediklerini vermeye devam ediyoruz.

Sizin İçin Sağlıklı, Gezegen İçin İyi

Fiziksel ve zihinsel sağlık, tartışılmayacak bir konudur. Sağlığı koruyan materyalleri seçer ve sağlıklı davranışı teşvik eden özellikler tasarlarız. Müşterilerimiz, insanlar ve gezegen için daha iyi seçenekler istediğinden, uygulamanızın sonuçlarını da göz önünde bulunduruyoruz. Doğal korumayı sonraki nesiller için ciddiye alır, etik ve emniyetli çalışma koşulları sağlarız.

Aladdin

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla