Teknoloji

Teva Sanborn Universal Sandalet İncelemesi

13 Haziran 2018

Yaz geldi, havalar iyice ısındı. Artık o kapalı ayakkabıları bir kenara bırakma vakti geldi! Günlük yaşantınızda belki bu mümkün olmayabilir fakat yazlık bölgelerde, tatillerinizde sandalet sizin için çok uygundur. Kutupayısı‘nda bulunan sandalet modelleri sizin ayak konforunuz ve rahatınız için oldukça uygundur. Macera peşindeyseniz bu ayakkabılar ayağınızı sarar, rahat hareket edebilirsiniz.

Maceracı ve Çok Yönlü Bir Sandalet: Teva Sanborn Universal Bayan Sandalet
Konfor ve zarafet, maceracı ve çok yönlü bir sandalette bir araya geldi. Suya doğru gittiğinizde her zaman klasik bir ürüne güvenin. Bir nehir ya da dere yakınındaki yürüyüşler ve tatiller için mükemmel olan Teva’nın Sanborn stili, suya dayanıklı polyester dokuma ile hızlı bir şekilde kurur ve kolay geçmeli bantları sayesinde ayağınıza rahatca ayarlanır. Kolay kolay yorulmamanız için, EVA dış taban, aşırı derecede ağırlık hissi vermeden yeterli desteği verir.
Suya dayanıklı polyester dokuma üst kısmı son derece dayanıklıdır ve ıslandıktan sonra çabuk kurur. Kolay geçmeli bantları sayesinde hızlı bir şekilde açılır ve bağlanır, ve ayağınıza en uygun şekli alır.
Suya dayanıklı polyester dokuma, ıslandığında çabuk kurur.

Kumaş İç Taban
Kolay geçmeli bant, sandaletleri kolay giymenizi ve çıkarmanızı sağlar, ayağınıza rahatça ayarlanır.
Enjekte edilmiş EVA köpük dış taban, destek için hafif, tamponlu bir taban oluşturur.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla