Teknoloji

Stanley Master Serisi İle Tanışın

26 Eylül 2017
Stanley Master Serisi

Pasifik Market International’ın (PMI) STANLEY markası, 100 yıl önce paslanmaz çelik vakum yalıtımlı kategoriyi oluşturduktan sonra, 2017 baharında Master Serisi’nin piyasaya sürülmesiyle, termal etki ve dayanıklılık için endüstri standardını sıfırlamaya hazırlanmıştır. Yüzyıllık bir bilgi, en yeni tasarımla birleşti ve ortaya, en iyisini arayanlar için, yeni QuadVac ™ teknoloji vakumlu termos ve bardaklar çıktı.

Stanley kategorisinde öncülük ederken, şöhretimizle olduğumuz yerde kalmıyoruz. Sürekli, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini aşmanın yollarını arıyoruz. “İnsanlar her gün daha çok çalışıyor ve sürekli güvenebilecekleri ürün arıyorlar ve bunu da yeni Master Serisi ile elde edecekler” diyor PMI Stanley marka başkan yardımcısı Kelly Kraus. Stanley’deki AR-GE ve ürün tasarım ekipleri, yeni QuadVac’daki gibi, malzeme, tasarım ve teknolojide, yeniliklerle yoluna devam ediyor.

Stanley Master Serisi

QuadVac™ Teknolojisi Nedir?

QuadVac™, çift duvarlı vakumlu yalıtıma, çift katmanlı bariyer ekleyerek, sıcak veya soğuk içecekleri bulabileceğiniz herhangi bir termostan çok daha iyi saklar hale getirdi. 4 katmanlı yalıtım, iletkenliğe, geçirgenliğe ve radyan enerji yayılımına karşı en yüksek termal korumayı sunuyor. En dayanıklı termosu üretebilmek için, Stanley Master serisi, 1.0 mm kalınlığında paslanmaz çelik kullanarak, sahip olduğu kalın çelikle %50 ila %100 arasında bir oranda kategorisindeki diğer ürünlerden öne geçmiş bulunuyor.

Stanley Master serisi ürünleri, size ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunuyor. Her yerde güvenle kullanabileceğiniz bu ürünlerin tasarımı da son derece şık. Siyah tasarıma sahip olan Stanley Master serisi ile farkınızı ortaya çıkarın!

Stanley kullananlar bilir, bu markanın ürünleri sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Seyahat etmeyi seviyorsanız, yanınızda mevsime göre sıcak ya da soğuk içecekler taşımak için sizin de termosa ihtiyacınız var. Üstelik termos modelleri arasında yemek termosları, termos bardaklar gibi ürünler bulunmakta.

Şıklığı her zaman ön planda tutanlar yeni Master serisini çok sevecek. Stanley Master serisi, outdoor malzemelerini şehre, hatta plazalara taşıyor. İçeceklerinizi istediğiniz seviyede muhafaza edecek Stanley ürünlerine hayatınızda yer açın.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla