Kampçılık

Stanley Kamp ve Dağ Pişirme Seti ile Mükemmel Yemekler!

26 Nisan 2018

Stanley, doğada sizi yalnız bırakmıyor. Çayınızı, kahvenizi, soğuk içeceklerinizi güvenli bir şekilde tutmak için Stanley‘den iyisi yok! Sadece içecek konusunda değil, yiyecek konusunda da fark yaratıyor. Stanley sayesinde kamp yaparken de iyi yemekler yemek artık hayal değil. Özenle hazırladığınız malzemelerinizi kamp ve dağ pişirme seti sayesinde güvenle pişirebilir ve sıcacık tüketebilirsiniz.
Stanley, kamp ve dağ pişirme seti paslanmaz çelikten ve yüksek kaliteli plastikten üretilmiştir. Bu kapların temizliği oldukça kolaydır. Yiyeceklerinize kesinlikle metal tadı vermez ve koku yapmaz. Kamptayken yemeklerinizin ısısını korur ve güvenli bir şekilde saklar. Setin içindeki plastik parçalarda kesinlikle BPA yoktur. Bu set; havalandırma kapağı, kupa, kase, katlanabilir çömlekten oluşmaktadır. Naylon kapağı erimeye gibi durumlara dayanıklıdır. Kase için belli hacimsel işaretlere sahiptir.
Ürün Özellikleri
Hacim :0,7 lt
Ağırlık :455 gr
Garanti :Ömür Boyu
Boyut :270 x 235 x 145 mm
Bulaşık makinesinde yıkanmaz.

@tekbasinadaolur
”İçinde çatal, kaşık vs. ve yemek kabı ile birlikte geliyor. Nispeten daha geniş olması nedeni ile bazı pişirme işleri için daha uygun. Ateş üzerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Kararırsa aldırmayın, temizlediğinizde yine ilk hali gibi oluyor. Yemeğini yemek kabına aldığınızda ise soğumasını engellemek için özel tasarlandığı için sıcak sıcak yiyebiliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken konu pilav vs gibi zemine temas eden şeyler pişirecekseniz yoğun ateşe koymayın, ince olduğu için çok ısınıyor, yemeğiniz yanmasın 🙂”

Stanley, kamp ve dağ pişirme setine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yemek termosu sağlıklı mıdır?

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla