Teknoloji

Stanley Ceramivac Teknolojisi ile Geliyor

5 Ocak 2018

Stanley, yeni Go serisinde, vakumlu yalıtımını, Ceramivac Teknolojisi‘nin Smooth-Fired Seramik dokunuşu ile birleştirdi. Market International‘ın Stanley ekibi, çift duvarlı yalıtımı ile güçlenmeye devam etmekte. 2018’in baharında Ceramivac Teknolojisi tanıtılarak, seramik bir kupanın efsanevi Stanley Yalıtımıyla pürüzsüz bir şekilde birleştirilmiş hissini ateşleyecek.

Ceramivac, yeni GO serisindeki vakum şişe ve vakum termoslarıyla yeni bir koleksiyona giriş yapacak. İkonik yeşil hammertone rengi ve kaplaması Stanley markasının temel taşı olmaya devam ederken ekip seriye yeni renkler katacak ve bu koleksiyon gelecek baharda dahil olacak.

Otomobil bardak bölmelerine uyumlu, bulaşık makinesinde yıkanabilir, BPA içermez ve markanın ömür boyu garantisini taşır. Vakumlu şişeler ve termoslar serisi, kaymaz, dayanıklı silikon ayak pedleri ve daha iyi termal etki için yalıtılmış çelik kaplı kapak gibi üstün özelliklere sahiptir. Çeşitli boyutlarda (16-, 24- ve 36-oz boyutlu vakum şişeleri ve 16- ve 24-oz boyutlu vakum bardakları) mevcuttur, GO Serisi Ceramivac işte, doğa yürüyüşünde mükemmel bir yol arkadaşıdır. Çift yoğunluklu paslanmaz çelik ile piyasadaki en dayanıklı su şişesi, Master Serisi, zorlu koşullar için profesyonel kalitede bir hidratasyon aracıdır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla