Dağcılık, Kampçılık

Nasıl Bir Sırt Çantasına İhtiyacın Var?

10 Ocak 2018

Aktivite sırasında sırt çantanızın özellikleri gün içindeki rahatlığınız açısından oldukça önemlidir. Nasıl bir sırt çantasına ihtiyacınız var birlikte görelim.

Sırt Çantaları
Litre: 35-95 Litre
Aktiviteler: Gecelik Geziler, Birkaç Günlük Yolculuklar
Bu sırt çantaları günübirlik gezilerinizde yanınızda taşıyacağınız ekipmanlara uygun üretilmiştir. Yüksek kapasiteli olmalarının yanı sıra sahip olduğu dış haznelerle sırt çantanızın içine sığmayan eşyalarınızı da taşıyabilmenize olanak sağlar. Lowe Alpine sırt çantaları teknik ve tam ayarlanabilir sırt sistemleri ve bel kolonlarıyla en kusursuz uyuma ulaşmanızı sağlar.

 

Yürüyüş Çantaları
Kapasite: 14-55 Litre
Aktiviteler: Günlük Geziler, Hafif Yüklü Gecelik Geziler
Bu çok yönlü sırt çantaları kış ve yaz mevsimlerinde günlük gezilere uygun üretilmiş olup, hafif yüklü gecelik geziler için de idealdir. Lowe Alpine yürüyüş çantaları yüksek hava alışverişine sahip olup kullanıcıya muhtelif iklimlerde ve sıcaklıklarda rahatlık sağlar.

Günlük Sırt Çantaları
Kapasite: 12-35 Litre
Aktiviteler: Ev-iş seyahati, Okul, Spor Salonu
Bu çok yönlü sırt çantaları iş seyahatlerinde, spor salonlarında ve okulda kullanım için idealdir.

Seyahat Çantaları
Kapasite: 40-120 Litre
Aktiviteler: Keşif Seyahati, Genel Seyahat, İş Seyahati
Seyahat çantaları şekil ve boyut açısından çeşitlidir. Basit yolcu çantalarından takılıp çıkarılabilir sırt çantalarına kadar geniş seçenekler sunar. Kolay erişilebilir noktalara yapılan seyahatler için tekerlekli ve standart yolcu çantaları, çantaların uzağa taşınması gereken durumlar için ayarlanabilir sırt sistemi ve bel kolonu bulunduran modeller tavsiye edilir. Lowe Alpine seyahat bavulları keşif seyahatleri için üretilmiştir; aşınmaya dayanıklı fermuarlara, geniş ve tek parçalı tutacağa ve engebeli arazilere dayanıklı tekerleklere sahiptir.

Bel Çantaları
Kapasite: 2-7 Litre
Aktiviteler: Koşu, Hafif Yüklü Yürüyüş, Bisiklet
Bu çok yönlü çantalar koşu esnasında ek ekipmanlarınızı taşımanız için, yazın yapacağınız hafif yüklü yürüyüşlerde sırtınızı serin tutmak için ve bisiklet sürüşü esnasında kullanılabilir.

İlginizi çekebilir: Airzone Trail Trekking Çanta İncelemesi

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla