Teknoloji

Merrell Teknolojileri

26 Eylül 2017

Merrell, tasarladığı ürünlerde birtakım özel teknolojiler kullanmakta. Merrell’ı daha iyi anlamak, ürünlerini daha iyi tanımak için kullandığı teknolojileri aşağıda paylaşıyoruz.

M-SELECT DRY

M-Select DRY her gün giyilebilen, sizi kuru tutan açık hava giysisi ve ayakkabısıdır. Bu su geçirmez ayakkabı ve giysi, nem emici özelliği sayesinde sizi serin tutar.

Merrell su geçirmez ve ıslak hava şartlarına uygun giysiler, sizi korumak için tasarlandığından, sevdiğiniz şeyleri yapmayı bırakmanıza gerek kalmaz. Suya dayanıklı giysilerimizi deneyin ve en ıslak mevsimlerde, açık hava maceralarını daha yönetilebilir kılmak için M-Select ™ DRY ıslak hava korumasının gücünü keşfedin. M-Select ™ DRY, ayakkabı, kıyafet, aksesuar veya üçüne birden ihtiyacınız olduğunda, her gün giyebileceğiniz aşırı hava şartlarına uygun ürünlerdir. Su geçirmez giysilerimizi aldığımızda yağmura karşı asla hazırlıksız yakalanmazsınız. Erkek ve kadınlara yönelik üretilen yağmurluklarımız ve su geçirmeyen pantolonlarımız, işlevsellikten de fazlasına sahiptir. İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip bir ceket seçin, ister hafif su geçirmeyen kabukluyu güneş çıktığında kolayca çantanıza atabilir, ister her türlü kış hava koşulundan sizi korumak için yapılmış suya dayanıklı bir parka seçin. Islak hava giysilerimiz, sarınıp sarmalandığınızda bile rahat nefes alabilmek için nem çekici teknolojiyi kullanır. M-Select ™ DRY’yi satın aldığınızda, denenmiş ve test edilmiş su geçirmez, güvenli ürünleri, Merrell ürünlerinden beklediğiniz kaliteli konfor ve yüksek performanslı tasarımla beraber sahip olursunuz.

Bugün, ıslak hava ürünlerimizden satın alın ve yolunuza çıkan yağışlı günleri fethetmeye hazır olun!

GORE-TEX

Biraz yağmur hedeflerinize ulaşmanızı engellemesin. Doğa güçlerini, su geçirmez GORE-TEX® ayakkabıları ve çizmeleriyle Merrell’den uzak tutabilirsiniz. Merrell; aktif, macera sever yaşam tarzınıza uygun renkler ve desenlerde GORE-TEX koşu ayakkabıları, kadınlar ve erkekler için yürüyüş ayakkabılarına sahiptir. GORE-TEX teknolojisi gelişmiş lamine kaplama gücü ve su geçirmez, sızdırmazlık unsuru ile ayaklarınızla dışarısı arasında en zorlu sorunları daha kolay aşabilmeniz için yenilikçi bir su geçirmez bariyer sağlar. Nefes alabilen GORE-TEX spor ayakkabıları, bahar ve yaz yağmurlarında ayaklarınızı korur ve serin tutar, tutuş kuvvetini arttıran Vibram®  ile donatılmış yalıtımlı GORE-TEX botlar, kaygan veya karlı arazide sıcak, size kuru ve istikrarlı bir taban sağlar. Merrell, kişisel konforunuza sahip olmanız ve en sevdiğiniz alanlara uyum sağlayabilmeniz için hem ayak bileği boyunda hem de orta yükseklikte modelleriyle, kadın ve erkek GORE-TEX botlarına sahiptir. En iyi su geçirmez GORE-TEX ayakkabıları ve botları için bir Merrell alın ve sonsuz maceraya hazır olun. Yüzey sırılsıklam olsa bile, ayaklarınızı kuru kalacaktır.

M-Select GRIP dış tabanlar, farklı yüzeylerde, ıslak ve kuru zeminlerde bile dayanıklılık ve kaymaya karşı yüksek derecede denge sağlar.

Kaymaya Dayanıklı Ayakkabı

Erkekler ve kadınlar için ürettiğimiz kaymaz ayakkabı koleksiyonundan seçiminizi yapın; şık bir tutuş sağlayan sandaletlerden kayak ve yürüyüş ayakkabılarına kadar. Kaymaz ayakkabılarımız, siz hareket etmeye hazır oluncaya kadar adımlarınızın düşmesi gereken yeri garantileyen ve orada kalmasını sağlayan M-Select ™ GRIP tutuşlu dış tabana veya yüksek performanslı Vibram® kauçuk tabanlara sahiptir. Ayaklarınızı herhangi bir zeminde rahatça dengelemek için tasarlanan M-Select ™ GRIP dış tabanlar, yüksek performanslı tasarım ve materyallerden oluşmaktadır. Kaymaz ayakkabılarımızın dış deliklerindeki kulplar, ayaklarınızın altına toplanacak kir ve enkazı serbest bırakır ve yere olan bağlantınızı azaltır. M-Select ™ GRIP dış tabanları içermeyen kaymaz ayakkabılar, sizi zorlu yollarda daha fazla korumak için yüksek performanslı kauçuk Vibram® tabanlarla donatılmıştır. Ayak altında olsun ya da olmasın, Merrell’ten kaymaya karşı dayanıklı ayakkabılarının herhangi bir etkinlik sırasında (işte veya oyun sırasında) sizi toprakta tutacağından emin olabilirsiniz. Chukka ve ayak bileği hizasındaki botlar gibi sportif şık deri ayakkabılarla kent ormanını ele geçirin veya cesur ve klasik renklerde en sevdiğiniz bantlı sandaleti bulup, stil ve istikrar ile herhangi bir zemini fethedin. Kaymayı önleyen ayakkabılardan hangisi olursa olsun, bırakın Merrell adımlarınıza dikkat etsin, böylece siz de çevrenizdeki inanılmaz dünyayı izlemeye geri dönün.

VIBRAM

Vibram yüksek performanslı kauçuk tabanlar, zorlu zeminlerde bile eşsiz dayanıklılık, denge ve kayma direncine sahiptir. Çıplak ayak koşularda ve yürüyüşlerde, Vibram dış tabanları ile patikada tutunma sağlayın. Merrell ile ortaklık yapan Vibram, performans yürüyüş, koşu ve dağcılık endüstrilerinde 70 yıllık liderliğini ve bu süreçteki çalışmalara olan bağlılığını her zaman devam ettirmiştir. Açık hava ayakkabıları için üretilmiş yüksek performanslı kauçuk tabanlar zemin üzerinde güç ve istikrar sağlar.

M-Select Nem Emici

M-Select Nem Emici kumaşlar, nemi yakalar, cildinizden uzaklaştırır ve yeniden dağıtarak kuruma ve buharlaşma sürecini hızlandırır.

M-Select Nem Emici, Erkek & Kadın

Merrell’in bu nem emen ürünü ile kuru ve serin kalabilirsiniz. Hızlı kuruyan kıyafetlerle, aerobik ve açık hava etkinlikleri sırasında sizi rahat hissettirmek için ikinci bir cilt gibi yanınızda. M-Select WICK kumaşları nemi yakalar, cildinizden uzaklaştırır ve buharlaşma ve kuruma süresini hızlandırmak için yeniden dağıtır.

M- Hava Akımı

En derinde bile serin kalın. Hava akımlı maceralı ürünlerimizin ana fikri budur. Fileli kumaşlar, hava akışını sağlar ve vücut ısısını dışarı atar. 

Hava Akımlı Ayakkabılar

Merrell‘in fileli koşu ayakkabıları, nefes alabilen botları ve havalandırmalı ayakkabılarıyla ne kadar terlerseniz terleyin, ayaklarınız hep serin ve rahat olsun. Nefes alabilen koşu ayakkabıları, ayağınıza gelen hava akışını düzenler ve nemden kurtulur, sizi serin, kuru tutar ve devam etmek istediğiniz sürece çalışmaya hazır olur. Nefes alabilen yürüyüş botları, file ve deri saya sayesinde, yorucu tırmanışlarda ayağınızı havalandırır ve korur.  Ayaklarınızın terlememesi için Merrell’in gelişmiş M-Select ™ DRY teknolojili veya GORE-TEX®’li, düşük-orta ayak bileği destekli, geniş veya normal genişlikte olan ve su geçirmez, nefes alabilen ayakkabı seçeneklerinden birini seçin.

Vücut ısınızın ve nemin dışarı çıkmasına izin verirken suyun içeriye girmesini durdurun. Erkekler ve bayanlar için, hava akımlı slip-on ayakkabılar bulunmakta, böylece her hareketinizde rahat olacağınızı garantileyebiliriz. Hava akımlı ayakkabılar, nemi terli ayaklardan uzak tutarak, daha kuru kalmasını sağlayan bir file astara sahiptir. Bir sonraki maceranız için Merrell’in hava akımlı ayakkabılarını seçin ve kuru ayaklarınızla temiz bir dağ havası deneyimi yaşayın.

QFORM®2

Denge ve konfor için topuk merkez teknolojisine sahiptir. Vücut hizalanması ve verimli bir adım için, çift yoğunluklu yastık ile özel tasarlanmıştır.  M SELECT™ FIT.TRI ayak tabanı, ayağının en önemli üç büyük bölgesini doğal bir şekilde desteklemektedir.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla