Teknoloji

Marmot WINDSTOPPER Teknolojisi

24 Mayıs 2017
Marmot Gorewindstopper

Nedir?
WINDSTOPPER® kumaşlar, yumuşak orta katman ve suya dayanıklı kabuğun tek bir kıyafette birleşimiyle rüzgar geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlamaktadır. WINDSTOPPER® koleksiyonumuz çeşitli aktiviteler ve hava koşullarında ihtiyacınız olan performansta size hareket özgürlüğü sağlarken aynı zamanda sizi rahat tutmaktadır.

Nasıl Çalışır?
Üç katmanlı yapısı ile WINDSTOPPER® astar, bir tarafta yüksek performanslı kumaş ile diğer tarafta hızlı kuruyan polyester polar arasında bulunmaktadır. Dayanıklı su kaydırıcı apre fazladan koruma sağlar.
WINDSTOPPER® vücut ısınızı, rüzgarın ve havanın soğutma etkisinden korurken aynı zamanda nemin kolayca kaçmasına izin vererek de aşırı ısınmayı ve terlemeyi önler. Eşsiz WINDSTOPPER® astarı, diğer rüzgar geçirmez ürünlerle kıyaslandığında, rüzgarın kumaştan geçmesini tamamen önlemekte ve iki kat daha fazla nefes alabilirlik sağlamaktadır.

Faydaları
WINDSTOPPER®, güçlü rüzgarlar, hafif kar ve yağmur gibi hava koşullarının olduğu, doğa yürüyüşü, sırt çantalı seyahatler, bisiklet, avcılık, dağ sporları, snowboard ve trekking gibi aktivitelerinde iyi bir performans sergiler. Nemi değil ısıyı tutar ve saatte 45 kilometrelik bir rüzgarda normal bir polara göre, nefes alabilirlik özelliğini kaybetmeden, 2,5 kat daha sıcak tutar. Ve bakımı kolay olduğu için, makinanızda yıkayabilirsiniz.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla