Teknoloji

Marmot NanoPro Teknolojisi

16 Mayıs 2017
Marmot Nanopro

Kaplama teknolojisi olan Marmot NanoPro™ su geçirmez ve nefes alabilen iç ve dış hava akışını düzenleyen yeni bir üründür. Marmot uzun zaman alan çalışmalarının sonucunu kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak sonlandırmış ve ortaya bu ürünü çıkarmıştır. Marmot NanoPro gözenekli olan yapısı tüm bu özelliklerinin kilit anahtarıdır.

Marmot NanoPro Teknolojisi Nedir?

NanoPro teknolojisi, Marmot’un şimdiye kadar yaptığı en konforlu su geçirmez ve nefes alabilir kaplama teknolojisidir. NanoPro’nun üstün mikro gözenekli olan yapısı dinamiktir ve bu sebeple nefes alabilme özelliğine sahiptir. Su ve rüzgar geçirmezlikten ödün vermeyen mikro gözenekli yapısı nemin dışarı atılmasını sağlar.

NanoPro Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Marmot NanoPro™ kaplama daha önce üretilmiş kaplamalardan %30 daha küçük olan gözenek yapısı ile yeni bir mikro gözenek teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji uzun süren AR-GE çalışmalarının sonucunda üretilmiştir ve tamamen kullanıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu çok küçük, yoğun gözenekler mükemmel su geçirmezlik sağlarken aynı zamanda nefes almaya da izin verir.

NanoPro Teknolojisinin Faydaları

Piyasada bulunan 2,5 katmanlı kaplamaların en teknik ve en dinamik olanıdır. Hava geçirgenliği ve su geçirmezliği ile kaplama kumaşta eşi görülmemiş bir performans olanağı sunmaktadır. Marmot NanoPro™ önceki kaplama teknolojilerine göre 43% daha fazla nefes alabilir. Kumaş teknolojisindeki bu ilerleme bilinçli kullanıcılar için performansı yepyeni bir seviyeye çıkarmaktadır.

Performans Özellikleri Nelerdir ?

Su Geçirmezlik: 10,000mm Minimum
Nefes Alabilirlik: 17,000 gm / 24h – 5.0’dan 5.9’a kadar.
Dry Touch apreli, 2,5 katman mikro gözenekli kaplama.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla