Teknoloji

Marmot M Softshells Teknolojisi

23 Mayıs 2017
Marmot Msoftshell

Marmot M Softshells Teknolojisi outdoor dış giyiminde kullanıcıların vücudunun bir parçasıymış gibi kıyafetlerinin de ona uyum sağlaması için üretilmiştir. Ürün kullanım boyunca üst düzey bir direnç sağladığı için kullanıcının hem performansını artırmasına yardımcı olur hem de vücudunun bir parçasıymış gibi hareket etmesini sağlar. Marmot M Softshells çok farklı seçeneklerde müşterilerine sunulmakta ve onların özel ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Uzun kullanım ömrüne sahiptir ve oldukça dayanıklıdır. Olumsuz hava koşullarından etkilenmemekle beraber kullanım ve temizlik talimatları ürün satışı sırasında kullanıcı ile paylaşılmaktadır. Ürün satışı sonrasında da bir problem yaşanması halinde kullanıcı satıcı ile direkt temas kurarak problemin giderilmesi konusunda ekstra özen göstermektedir.

M1 SERİSİ

M1 Softshells en soğuk ve ıslak koşullarda hareketli aktiviteler için üst düzeyde su direnci ve sıcaklık sağlar. Terlemeye engel olduğu için iç ve dış hava akışı en üst seviyededir. Kullanıcılar soğuk ve sert havalarda dahi hareket edebilme kabiliyetlerini üst seviyede tutabilirler. Böylelikle terleme sonrasında vücut ısısı düşmemesi açığa çıkabilecek olumsuz sağlık koşullarını da engellemiş olur.

M2 SERİSİ

M2 Softshells ılımlı hava koşullarında hareketli aktiviteler için geniş bir yelpazede mükemmel hava direnci, nefes alma ve termal koruma sağlar. Kullanıcının konforunun üst düzeyde tutulmasının yanında performansı da üst seviyede seyreder. Her beden ve vücut yapısına sahip kullanıcıların anatomik yapısı dikkate alınarak üretilmiştir. Kişiye özel olarak da dizayn edilebilmesi ürünün en büyük artılarından biridir.

M3 SERİSİ

M3 Softshells hafif hava koşullarında hareketli aktivitelerde, nefes alabilir özelliği ile kuru ve konforlu ortam sunar. Dört mevsim kullanım olanağı sunarak kullanıcılara ekonomik yönden de katkıda bulunur. Rüzgar ve suya dayanıklı ve aynı zamanda rahatça nefes alan gözenekli kumaş yapısı aktivitelerde yüksek tepelere doğru yol aldığınızda dahi rahat hissedilmesini sağlar.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla