Teknoloji

Marmot Guardian Teknolojisi

19 Haziran 2017
Marmot Guardian

Marmot Guardian Teknolojisi kaplama için geliştirilen iki katlı kaplama ürünüdür. Uzun dönemlerde üst seviyede bir performans sağlamak amacıyla üretilip tasarlanmıştır. Her türlü mevsimde ve her türlü ağır doğa şartlarında kullanımı son derece güvenli ve konforludur.

Marmot Guardian Teknolojisi Nedir?

Marmot’un rahat, su geçirmeyen ve nefes alabilen 2 katlı kaplama teknolojisi uzun dönemde mükemmel bir performans sergileyerek kullanıcıların seçeneklerine sunulmuştur. 10.000 mm su geçirmezliği ve 10.000 mm nefes alabilirliği ile Guardian, her mevsimde uzun süreli konfor sağlar. Çok katmanlı ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanım ömrü kendi segmentindeki ürünlere oranla daha uzun sayılabilir. Outdoor malzemeleri arasında tercih edilen ilk ürünlerden biri haline geldi.

Marmot Guardian Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Marmot Guardian™ ile seviye 2 katlı kaplama teknolojisi kullanarak, mükemmel su geçirmezlik özelliği taşıyan ve konfordan asla ödün vermeyen kumaşlar üretmektedir. PÜ kaplamanın hidrofil doğası, dahili yoğunlaşmayı azaltır ve nemi buhara çevirirken ortaya çıkacak üşüme hissini ortadan kaldırarak, rahatlığınızı artırır. Marmot Guardian Teknolojisi mükemmel nem nakli oranı ile her türlü aktivitede mükemmel rahatlık sağlayan bir kumaş ortaya çıkarmıştır.

Faydaları Nedir?

2 katlı kaplama, üstün çift yüzlü kumaş ile birleşti ve yumuşak, sessiz, su geçirmeyen nefes alabilen bir üstün performans ortaya çıkmasını sağladı. Mükemmel nefes alınabilirliği ile kumaşı yeni bir seviyeye ve değere taşıdı. Bu özellik sayesinde kullanıcılarının bir numaraları tercihleri arasında yer almaya hak kazanmış oldu.

Performans özellikleri
Su geçirmezlik: 10,000 mm minimum JIS-L 1092
Nefes Alınabilirlik: 10,000 gm / 24h minimum JIGS-1099 B1
Teknoloji: 2 kat Hidrofolik PÜ Kaplama

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla