Teknoloji

Marmot Drirelease Teknolojisi

20 Haziran 2017
Marmot Drirelease

Marmot Drirelease Teknolojisi bir çeşit nem nakil sistemidir. Nemi dışarı atarak ıslaklığı kullanıcının cildinden dışarı iter be böylelikle koku oluşumuna son derece etkili bir yöntemle engel olur.

Marmot Drirelease Teknolojisi Nedir?

Drirelease® FreshGuard® ile nem nakli sistemi, ipliğin içinde olduğu için emici özelliğini çok uzun süre korur. Dayanıklı ve geçirgen gözenekleri sayesinde kumaş elastikiyeti üst seviyededir. Yüksek efor ve performans gerektiren her türlü iç ve dış ortam aktivitelerinde son derece güvenli ve konforlu şekilde kullanımı mümkündür. Her sporcunun ve outdoor aktivitesi yapanların başvuracağı önemli bir ekipmandır. Üretiminde kullanıcıların görüşleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

Marmot Drirelease Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Marmot Drirelease Teknolojisi ile FreshGuard® sıvıyı cildinizden uzaklaştırıp kumaşın dışına doğru atarak neme karşı koyar. FreshGuard® kumaşın içinde gömülü olduğu için kokuyu ayrı tutar ve kokuya yol açan bakterileri durdurur. Aktivite sonrasında oluşabilecek olumsuz durumlar ortadan kalkmış olur. Yüksek efor gerektiren aktivitelerden sonra kullanıcılar terler ve bu günlük yaşantılarına devam etmelerini engelleyebilir. Üretilen yeni teknoloji sayesinde bu problem de çözüme kavuşur. Spor yaptıktan sonra duş alma imkanınız olmasa dahi günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün olacaktır.

Faydaları Nelerdir?

Drirelease® kumaşı çok hızlı kurur. Pamuklulardan 4 kat daha hızlı kuruyarak kurutma makinasının daha az elektrik harcamasını sağlar ve aynı zamanda zamandan tasarruf imkanı sunar. Zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmadığı için Drirelease® doğa ve insan sağlığı dostudur.

Performans Özellikleri
%85-90 Hidrofob/sentetik ile (sudan nefret eden) ve 10-15% doğal/hidrofolik iplikler (su seven) ile harmanlanmıştır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla