Teknoloji

Marmot Coolmax Teknolojisi

20 Haziran 2017
Marmot Coolmax

Yeni nesil kumaş teknolojisi olan Marmot Coolmax özellikle nefes alabilirlik ve yumuşak bir doku yaratmak için dizayn edilmiştir. Ekstra yumuşak olan kumaş üretilirken dayanıklılığından ve uzun süre kullanım ömründen bir şey kaybetmezken elastikiyeti sayesinde de ekstrem hareket gerektiren aktivitelerde kullanımını üst seviyelere çıkarmıştır.

Marmot Coolmax Teknolojisi Nedir?

Marmot Coolmax nemi atan, hafif, yumuşak ve nefes alan bir kumaştır. İç ve dış hava akışını son derece kusursuz bir şekilde gerçekleştiren kumaş teknolojisi nefes alabilen bir özelliğe sahiptir. Kumaşın yumuşak ve ekstra hafif oluşu da kullanıcı açısından son derece önemlidir. Böylelikle kullanıcı daha kolay ve hızlı hareket ederken ekstra yorulmamış olur.

Marmot Coolmax Teknolojisi Nasıl Çalışır?

COOLMAX® orijinal emici, nemi ciltten uzaklaştıran bir kumaştır. Çalışma şekli nemi ciltten uzaklaştırıp geniş bir alana yayarak buharlaşma yüzeyini ve buharlaşma kat sayısını artırır. Böylelikle kullanıcı terlese bile nem dışarı atıldığı için kuru kalır. Özel tasarlanmış iplikler yüksek performanslıdır. Kendi segmentideki ürünlere oranla çok fazla artı özelliği bulunan bu ürün diğerlerine oranla daha yumuşaktır, nefes alır ve nemi dışarı atan kanallara sahiptir.

Marmot Coolmax Teknolojisinin Faydaları Nedir?

COOLMAX® kumaşı vücudunuzu serin, kuru ve rahat tutmaya yarar. Konfor sağlayan kumaş sayesinde siz performansınızı en üst seviyede tutmaya konsantre olabilirsiniz. COOLMAX® kumaşlarının bakımı çok kolaydır. Çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanır ve kolayca kurutulur. Diğer kumaşlara göre daha hızlı kurudukları için kurutucu kullanımını ya da ipte asılı durdukları süreyi en aza indirir. Bir sonraki kullanım için en kısa sürede hazır hale gelir.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla