Teknoloji

Marmot AirExchange Teknolojisi

24 Mayıs 2017
Marmot Airexchange

Marmot AirExchange teknolojisi yeni nesil bir astar teknolojisidir. Nefes alabilir ikili katmanı sayesinde su geçirmez kumaşlar için özel olarak dizayn edilmiştir. Outdoor aktivitelerinde özellikle kamp için kurulan çadırlarda ya da outdoor dış giyim kıyafetlerinde Marmot AirExchange teknolojisi kullanımı son derece güvenli ve konforludur.

Marmot AirExchange Teknolojisi Nedir?

Marmot’un yeni Air Exchange astar teknolojisi, yeni nesil nefes alabilir yalıtımlar içerir. İkili katmanı hava geçirimlidir fakat su geçirmezdir. Özellikle nefes alabilir kumaşlar için tasarlanmıştır. Saatte 46 metreküplük hava geçirgenliği ile şu anki astarlı kumaşlara göre 20 kat daha fazla nefes alabilir bir özelliğe sahiptir.

Marmot AirExchange Teknolojisi Nasıl Çalışır?

AirExchange teknolojisinin performansı kumaşın yapısı kanalıyla tasarlanmıştır. Eşsiz dokuma tekniği, kumaşın yüksek hava geçirimliliğini sağlarken aynı zaman da yapısal bütünlüğünü de korumasını sağlar. Böylece iç ve dış hava akışı güvenli bir şekilde sağlanırken konforunuzu bozacak herhangi bir durumdan da kaçınılmış olur. Yüksek performans gerektiren aktiviteler kişilerin terlemesine ve performans kaybına neden olmaktadır. Ürünün hava geçirgenli yapısı sayesinde bu sorun ortadan kalkmaktadır. Ürünün her üretim aşaması titizlikle aşama aşama kontrol edilmektedir. Ürün satışı gerçekleştirildikten sonra da satış sonrası takibi, müşteri memnuniyeti ve garantisi yetkili kişiler tarafından sağlanmaktadır.

Marmot AirExchange Teknolojisinin Faydaları

Marmot’un Air Exchange astarı gelişmiş nefes alabilirliği ve nem devinimi ile herhangi bir hava geçiren giyeceğin performansını güçlendirmektedir. Bu özellik ile kendi kategorisindeki ürünler arasından sıyrılmaktadır. Geniş aralıkta yapılan aktivitelerde giyen kişinin konforunu büyük ölçüde artırmaktadır. Kumaşın gözeneklerinin geniş olması ürüne elastikiyet kazandırır. Yıpranma ve eskime gibi konular bu özellik sayesinde uzun zaman alacaktır. Uzun ve dayanıklı kullanım süresi ekonomik ve çevreci yönden de kullanıcı dostu bir ürün olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla