Yürüyüş

Lowe Alpine Vector 30 Litre Trekking Çantası İncelemesi

28 Mayıs 2018

Havaların sıcak olması, hafta sonlarını güzel değerlendirmemizi sağlıyor. Özellikle günlük trekking etkinlikleri, birçoğumuzun vazgeçilmezi. Bu yürüyüş etkinliklerinde, yanınızda bulunması gereken eşyalarınız ya da ekipmanlarınız olmaktadır. Düzenli ve rahat bir şekilde taşımanız için size uygun bir çanta araştırmaya başladınız mı? diye sormadan, sizin için uygun olabileceğini düşündüğümüz; Lowe Alpine Vector 30 Litre Trekking Çantası‘nı inceleyebilirsiniz. Çok amaçlı, şehirde her şekilde, doğada yürüyüş yaparken kullanabileceğiniz fiyatı ile kıyasla faydası çok olan bir çantadır.
Hafif “Air Mesh” sırt sistemi, hareket halindeyken sırt bölgesindeki hava akışını maksimize ederek, konforlu bir taşıma imkanı sunar. Dayanıklı “300D Nailhead” kumaşın sadeliğini, minimalist tasarımı ile birleştiren Lowe Alpine Vector 30 sırt çantası, hem şehirde, hem de dağda ihiyacınız olabilecek tüm eşyaları taşımanıza imkan sağlayacak bir taşıma kapasitesine sahiptir.
Ek Özellikler
Üst göz
Anahtar tutacağı
Boyutları: 50 x 30 x 28cm
Hacim:30lt
Ağırlık: 0,67 kg
Önden geniş bir şekilde açma imkanı
Meş matara cepleri
İç kısımda fermuarlı cep
Güvenli, kapaklı, fermuarlı iç cep
Sırt Sistemi:Air Mesh
Air Mesh Sırt Sistemi
Air Mesh sırt sistemi çok rahat ve yüksek derecede nefes alabilen bir sırt sistemidir. Bu sisteme sahip çantalar hareket halindeyken terin uzaklaştırılmasını ve sırtınızın serin ve kuru kalmasını sağlar.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla