Kampçılık

Lowe Alpine Manaslu 55/65 LT Dağcılık Çantası İncelemesi

8 Ekim 2018

Birinci sınıf sırt sistemine sahip, konforlu ve dengeli bir yük taşıma aracı olan Manuslu sırt çantası, her zaman mükemmelliği arayan, fonksiyonlu ve çok yönlülük bakımından oldukça kullanışlı bir çantadır. İster uzak bir plajda ister başka bir kıtada altı ay geçirin, Manaslu sırt çantası, gerçekten işe yarayan teknik ekipman isteyenlere ciddi bir kamp deneyimi sunar. Seyahat etmek bazen zorlu bir iş olabilir ve sağlam yırtılmaz kumaş yapısı, sırt çantanızı sert kamp alanlarından veya daha sert bagaj taşıma yollarından geçerken bile korur. Sırt çantanızın içine, ön ve alttan erişim, beklenmedik sağanak için istiflenmiş yağmurluk, akıllıca düşünülerek tasarlanmıştır.

Axiom 5 Sırt Sistemi
Akıllıca tasarlanmış Axiom 5 sırt sistemi, sıcak hava koşullarında serin kalmanızı sağlamak için havalandırmalı arka panele ve yükün engebeli arazide sabit kalmasını sağlayan döner bir bel kemerine sahiptir. Bu sistemi; seyahat, vahşi doğa yürüyüşü ve sırt çantalı gezilerinizde, uzun mesafelerde büyük yük taşımayı planlayanlar için tavsiye ederiz.

Ayarlanabilir Bel Kemeri
Sırt çantanızla ile yürürken vücudunuzla birlikte hareket eden, baskıyı azaltan ve konforu arttıran bir bel kemerine sahiptir.

Havalandırıcı Arka Panel Lowe Alpine
Kalıp kesim köpük ve ara örgü kombinasyonu havalandırmayı arttırırken konfor ve istikrar sağlar.

Lowe Alpine Hidrasyon Uyumlu
Sırt çantanızda su torbası yerleştirme ve hortum çıkış noktası için bir iç cebe sahiptir. Hareket halindeyken ellerinizi serbest bırakmanızı sağlar.

Baton Tutucular
Dikenli yürüyüş batonları için bir TPU kulbuna ve lastik kapaklı batonlar için esnek, çekilebilen, halkalı, benzersiz yürüyüş batonu tutucakları vardır.

Lowe Alpine Genişleyen Kapasite
Gerektiğinde daha fazla eşya taşımanıza izin verir. Genişleyen hacmi ile 65 lt’den 85 lt’ye kapasitesini arttırabilirsiniz.

Manaslu 55/65 LT Dağcılık Çantası Ürün Özellikleri
Sırt çantası sistemi: Axiom 5
Sırt Çantası Uzunluğu: 43.2 – 55.9 cm
55 + 10lt | 75 x 38 x 30cm | 2.43kg
Güçlü bağlantı noktaları, çantanızın dışına da eşya asmanızı sağlar.
Ön ve alt girişler eşyalara rahat erişim sağlar.
Batonlar takılıyken bile ön cepten eşyalara rahat erişim imkanı sunar.
Yük taşıma tutacağı
Bel kemeri cepleri
Yağmurluk
Su şişesi için yan esnek cepler
Hidrasyon uyumlu
SOS paneli
Anahtarlık
Güvenli iç kapaklı fermuarlı cebi
Aksesuar askıları
İstiflenebilir kar baltası geçirme halkaları
Özel yürüyüş batonu tutacakları
Esnek yan ceplerde alttan iç ve dış kompres kayışları

Lowe Alpine Manaslu 55/65 LT Dağcılık Çantası’nı profesyonel voleybolcu Özge Kırdar da kullanmakta ve kampa giderken yanında bulundurması gereken ihtiyaçlarını kolaylıkla taşıyabilmektedir. Özge’nin bu yolculuğuna tanık olmak isterseniz bloğunu takip edebilirsiniz.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla