Kampçılık

Lowe Alpine Diran 55-65 Litre Bayan Dağcılık Çantası İncelemesi

26 Temmuz 2018

Doğa tutkusu olan herkes, doğa ile iç içeyken hiçbir sorun ile karşılaşmak istemezler. Burada en önemli nokta kaliteli malzeme seçimidir. Çanta konusunda en iyi imkanı size her zaman Lowe Alpine verir.
Lowe Alpine Diran Dağcılık sırt çantası hafta sonu kampları gibi çok uzun süreli olmayan kamplar için ideal bir çantadır. Yan cepleri ve ön kısımdaki fermuarlı cebi sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz eşyalara kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Diran dağcılık çantasının sırt sistemi ödüllü Axiom ayarlanabilir sırt sistemine sahiptir.
Diran dağcı sırt çantası, kaliteli kumaştan üretilmiş ve tüm ihtiyaçları optimum düzeyde karşılayan akıllı bir seçimdir. Su kesesi ve su boru uzantısı tüneli ile ellerinizi kullanmadan suyunuzu içebilirsiniz. TPU sabitleme ile yürüyüş veya kayak batonlarınız güvende ve sabit kalır. İhtiyacınız olduğunda daha çok eşya taşımanızı sağlar. Örneğin; çantanın hacmi 65 lt’dir 65:85 lt kadar genişletebilir hacmi vardır.

Ek Özellikler
Axiom3 sırt sistemi
300 D Nailhead dayanıklı kumaş
Yan cepler
Fermuarlı ön cep
Ön kısımda tutacak
Bel kemeri
Alt kısımdan çantanın içerisine ulaşabilme imkanı
SOS paneli
Anahtar asacağı
Buz baltası tutacakları
Su torbası uyumlu
Yağmurluk
Boyutları 55 + 10 lt | 75 x 38 x 30cm
Ağırlık: 2.20

Sık sık kamp yapan Melike Dede, Lowe Alpine Diran 55-65 Litre Bayan Dağcılık Çantası hakkında şunları diyor:
”Sırt çantası yolculuğun en önemli malzemelerinden biri. Çünkü ağırlık, kullanım, kalite, vücut ile uyum gibi çok fazla etkeni göz önünde bulundurmak gerekiyor. Yanlış çanta kullanımı sırt ağrılarından şekil bozukluklarına kadar birçok sağlık sorunu yaşamanıza sebep olabilir. Kalitesiz bir çanta yolculuğunuz esnasında parçalanabilir. Erişim kolaylığı olmayan bir çanta yüzünden aradıklarınızı bulmak saatlerinizi alabilir. O yüzden çanta seçimi konusunda çok dikkatli olmanızı, profesyonel çantalar üreten markalardan alışveriş yapmanızı ve çantanızı mümkünse denemenizi tavsiye ediyorum. Kadınlar için, kadın vücut yapısına göre dizayn edilmiş çantalar kullanmak vücut için çok daha doğru olacaktır. Ben tüm bunları göz önünde bulundurarak Lowe Alpine’in Diran modelini kullanıyorum.” Melike Dede

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla