Teknoloji

Lider Markaların Ortaklığı: Thermonet Teknolojisi

22 Aralık 2017

Bir buff ürünü için özel olarak geliştirilen Thermonet Teknolojisi ile yeni ve farklı ürünler ortaya koymak amaçlandı. 2017-2018 Sonbahar – Kış sezonu için BUFF®, termal malzeme ve iplik konusunda lider olan Primaloft® ile, şu an en yenilikçi ürünlerden biri olan Thermonet Teknolojisi için birlikte çalıştı.

Thermonet®, geleneksel BUFF® dairesel örgü kumaşıyla, markanın yeni ortağı Primaloft®’un yüksek teknolojili iplikleriyle birleşiminin bir sonucudur. Mikrofiber malzemeden üretilen ürünlere göre dört kat daha fazla ısıyı koruduğu olağanüstü bir termal yalıtkan olarak çalışan son derece ince ve hafif bir yüksek teknoloji ürünüdür. Hızlı kuruma özellikleri ve ter itme kabiliyeti, bu ürünün aşırı soğuk koşullarda bile donmasını engeller, böylece vücut sıcaklığındaki değişimleri önler. Dikişsiz yapısı, daha fazla hareket özgürlüğü sağlar ve konforunu daha da artırır.

Ayrıca, içerdiği teknoloji, çevreye duyarlıdır. Yeni Thermonet® ürünü olan malzemenin %70’i geri dönüştürülebilir. Bu inanılmaz materyali kullanarak üretilen boyun ısıtıcı, yüz maskesi ve şapka modelleri, BUFF® Spor serisine dahil edilmiştir. Yeni Thermonet® boyun ısıtıcı, hem sıcaklığı hem de hafifliği birleştiren çok işlevli bir üründür. Bu kumaşa has özellikler, bu ürünü, koşu, doğa yürüyüşü, dağ tırmanışı, kayak, bisiklet ve motosiklet gibi açık hava kış faaliyetleri için ideal bir aksesuar kılar.

Thermonet® Yüz Maskesi, kask kullanma gereksinimi olan spor dallarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kaskın içerisinde kullanımı son derece güvenli ve konforludur. Aynı zamanda son derece hafiftir ve yüksek kaliteli bir termal yalıtımdır. Sert ve soğuk havalarda bir içerideki sıcaklığın sabit kalmasını sağlayarak kullanıcıya yardımcı olur. Göz ve ağız delikleri lazer kesimdir ve dikişler, daha fazla konfor sağlamak için silikon ile kaplıdır. Dayanıklı olması uzun süre kullanılmasını ve ürünün kullanım ömrünü artırır. Yüz maskesinin çeşitli özellikleri; nemi ortadan kaldırmak, kullanıcının nefes almasını kolaylaştırmak ve gözlüklerin buğulanmasını önlemektir.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla