Koşu

Koşu Yaparken En iyi Dost: Puhu Gear

4 Aralık 2018

Koşu yaparken ısınızı korumak hayati önem taşır ve bu durum kuru kalmanızla mümkündür. Termal ürünler terinizi hızla dışarı atarak kuru kalmanızı ve bu sayede çok katmanlı giyinmeden de ısınızı koruyabilmenizi sağlar.
Termal ürünlerde bulunması gereken en kaliteli materyalleri yüksek oranda barındırır. Çoğu termal içlikte ısı yalıtımını sağlayan Polipropilen (PP) miktarı %8-12 oranındayken Puhu’da bu oran %37’dir. Bu sayede birçok rakibinden daha üstün bir performansa sahiptir. Yüksek teknoloji ile üretilmiş micro filament iplik kullanılarak özel bir apre ile koku giderici özellik sağlanmıştır. Dikişsiz yapısıyla teninizde iz bırakmaz, rahatsızlık vermez. Yüksek esneme kabiliyetiyle size maksimum hareket özgürlüğü kazandırır.
Puhu Termal İçlik
Özellikle soğuk havalarda koşarken içlik giymeyi tercih ederiz. Bu sebeple içliklerin rahatsız etmemesi gerekir. Termal içlikler teri kolayca dışarı atar ve kuru kalmanızı sağlar. Kesinlikle rüzgar geçirmezler. Bu da koşu sırasında sizin üşümenizi engeller.
Puhu Tam Fermuarlı Polar
Soğuk iklimlerde ve zorlu kış şartlarında yüksek yalıtım sağlar ve koşu öncesinde de sonrasında da giyebilirsiniz. Hızlı kurur, esnek yapısı sayesinde rahat hareket etmenizi sağlar, yüksek nefes alabilirliği dengeli bir ısı yalıtımı ve koruma sağlar. Uzun ömürlü kaliteli bir kumaşa sahiptir, defalarca yıkanabilir, tiftiklenme ve tuşe kaybı olmaz.
Puhu Termal Ninja Balaklava
Koşu sırasında yüzünüzü, kulaklarınızı ve boynunuzu sıcak tutmak isteyebilirsiniz. Balaklava size konforlu bir koruma sağlar.

Puhu Termal Eldiven
Koşu sırasında ellerinizin üşümemesi için eldiven kullanabilirsiniz. Rüzgar geçirmez bu eldivenler ile rahat bir şekilde dokunmatik telefonlarınızı da kullanabilirsiniz.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla