Teknoloji

Keen Ayakkabı ve Bot Bakımı Nasıl olmalıdır?

7 Kasım 2017

Doğa ayakkabıları üreticisi olan Keen, alanının en iyilerden kabul edilen bir ayakkabı üreticisidir. Keen ayakkabı ve bot bakımı ayakkabıların özelliklerini kaybetmemesi ve uzun süre kullanılabilmesi için özel bir dizi işlem ile gerçekleştirilir. Keen, ayakkabı tasarımında yarattığı farklılığı ile adından oldukça söz ettiren bir markadır. Darbelere dayanıklı, sağlam ve yenilikçi olan bu ayakkabılar ve botlar kullanıcıların ilgi odağı olmayı kısa sürede başarmıştır. Uzun araştırmalar sonucunda ayakkabı modellerinde sergilediği taban ve parmak koruması, ayağı saran kalıbı, kaymayı önleyen tabanı ile özellikle doğa sporları ve outdoor etkinlikleri sevenlerin gözdesi olmuştur.

Keen botlar hakkında

Keen botlarınızı yağmurlu, karlı havalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Doğa sporlarında bir outdoor ayakkabısından beklenenden fazlasını karşılayan keen ayakkabıları, konforuna düşkün olan kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Herkesin ihtiyacına göre birçok modeli bünyesinde bulunduran Keen, bot modelleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Şehir ayakkabıları

Keen, doğa sporları ile birlikte şehrin içinde olanlar için de konfor sağlayan ayakkabılar üretmektedir. Keen’in oldukça konforlu tasarımları ile şehrin koşturmacasına ayak uydurabilirsiniz. Hem rahat hem de şık olan ayakkabılar ile günlük yaşantınızda konforlu olmayı başarabilirsiniz. Keen, outdoor ayakkabı üretimi konusunda oldukça güçlü bir markadır. Outdoor sporlarını gerçekleştirirken, Keen ayakkabılar size büyük rahatlık sağlayacaktır. Hava şartlarına uygun olarak seçebileceğiniz modelleri ile sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kışın, zorlu hava koşullarında ayaklarınızı korur. Yazın ise seçebileceğiniz sandalet modelleri ile ayağınızı serin tutarr.

Keen ayakkabı ve bot bakımı nasıl yapılmalıdır?

Keen ayakkabı ve bot bakımı da oldukça dikkat edilmesi gereken bir husustur. Keen ayakkabınıza ne kadar iyi bakarsanız, ayakkabınızın ömrü o kadar uzun olur. Yumuşak kıllı bir fırça veya el bezi ile, nazik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Lekeler, hamur silgiyi tam lekenin olduğu bölgede hafifçe gezdirerek ve ardından yumuşak bir şekilde fırçalayarak çıkarılabilir. Zorlu lekeler, sirke ve su karışımıyla ıslatılmış bir bez ile silinebilir. Bu işlem, sürülen bölgede çok az bir renk kaybına yol açabilir.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla