Kampçılık

Kamp için Taşınabilir Soğutucu

14 Temmuz 2022

Açık hava aktiviteleri arasında en çok sevilenlerden biri de kamp yapmak. Doğada vakit geçirmek, yemyeşil bir atmosferde kafa dinlemek ve stres atmak bugün hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu şeyler arasında. Özellikle yaz aylarında kamp yapmak istediğinizde bu deneyimden maksimum konforu alabilmeniz için sahip olmanız gereken bazı ekipmanlar var. İşte taşınabilir soğutucu da o ekipmanların başında geliyor. Peki kamp için taşınabilir soğutucu önemi nedir? Bir taşınabilir soğutucu bize neler kazandırır? Gelin biraz bu konu hakkında konuşalım.

Kampta Taşınabilir Soğutucu Kullanmamız Neden Önemli?

Konforlu ve keyifli bir kamp için çadır, uyku tulumu, kamp matı, kamp sandalyesi, kamp masası gibi birçok malzemeye ihtiyaç duyarız. Ana kamp ekipmanlarının dışında, günlük besin ihtiyaçlarımızı da yanımızda bulundurmamız gerekir. İşte bu besinleri özellikle sıcak havalarda en güvenli şekilde koruyabileceğimiz ürün taşınabilir soğutucudur.

Yiyecekleriniz taze kalır

Sıcak havalarda yiyecekler açıkta bırakıldığında hızlıca bozulabilirler. Sağlık kuruluşlarından uzakta, doğanın içinde yaptığınız kamplarda bozuk gıda tüketimi hayati sonuçlar doğurabilir. İyi bir taşınabilir soğutucu uzun saatler boyu yiyeceklerinizin tazeliğini ve soğukluğunu koruyacağı için bozulma riski de ortadan kalkmış olur. Kamp için taşınabilir soğutucu sağlıklı besin tüketimi sağlayarak aktivitenizin keyifli geçmesine yardımcı olur.

İçeceklerinizi soğuk tüketebilirsiniz

Kamp için taşınabilir soğutucu aynı zamanda soğuk içeceklere gün boyu ulaşmanızı sağlar. Sıcak havadan bunaldığınızda ve kamp sandalyenize yaslanıp soğuk bir şeyler içmek istediğinizde, soğutucunuza koyduğunuz içeceklerinizi tüketerek ferahlayabilirsiniz.


Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu

28 litre, 15 litre ve 6,6 litre olmak üzere üç farklı boyutu bulunan Stanley taşınabilir soğutucu, normal soğutuculardan %40 daha uzun süre koruma sağlar. Yüksek performanslı ve dünyaca ünlü soğutuculardan biridir. Priz gerektirmediği için gittiğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

28 litre olan soğutucu 96 saat; 15 litre olan 36 saat ve 6,6 litre olan 27 saat soğuk tutma özelliğine sahiptir. 6 litre hacme sahip soğutucu 9 adet kutu (330 ml) içecek; 15 litre hacme sahip olan 21 adet kutu içecek ve 28 litre olan soğutucu da 40 adet kutu içecek alabilir. Üstelik kapak üzerindeki lastikli bölüme termosunuzu yerleştirerek ikisini bir arada pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Stanley ile ömür boyu garanti

Stanley taşınabilir soğutucular, diğer tüm Stanley ürünleri gibi ömür boyu garantilidir. Yani üretimden kaynaklanan hatalar, ısı muhafaza problemleri veya akıtma/sızdırma gibi sorunlara karşı ömür boyu garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Stanley Taşınabilir Soğutucuları linke tıklayarak satın alabilirsiniz: Stanley Taşınabilir Soğutucu

Stanley Taşınabilir Soğutucu hakkında ayrıntılı bilgi almak ve maksimum verim sağlayacak kullanım tüyolarını görmek için bu yazımıza da göz atın: Yaz Kamplarının Starı: Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla