Kampçılık

İstediğiniz gibi kamp yapın, sevin ve yaşayın: High Peak

13 Ağustos 2018

High peak, kampçılar için özel bir marka olmayı sürdürüyor. Diğer herkesten daha büyük bir tutkuyla, kampçıların ihtiyaçlarını ve onlara ilham verenleri anlamak için çalışıyor.

30 Yıllık Deneyim
1984’te High Peak kurulduğundan beri, bir çok maceradan elde edilen deneyim ve izlenimleri bir araya getirerek kamp malzemelerinin sürekli geliştirilmesini sağladılar. Tedarik piyasasındaki değişimlere şahit olduk ve bunları şekillendirmek için çalıştılar. Böylece, kamp yapmayı ve deneyim elde etmeyi seven herkes için iyi bir yol arkadaşı oldular.

Herkes İçin Doğru Ekipman
Kampçılık cazibesinin bir çok farklı yüzü vardır. Hepsini bir araya getiren şey ise dostluk deneyimidir. En önemli kısım ise – ister ailenizle ister arkadaşlarınızla olun – ekipmanınızın sağlam olmasıdır!

Konforlu Kampçılık
Ailecek çıktığınız kamp tatilinde, işlevsellik ve konfor da sizinle beraber gelmelidir. Amaçları, az ürünle çok şey başarmak. Bizim gibi uzmanlar iş başında olduğu sürece problem yok demektir. Her şey koordine biçimde olduğu sürece her şey yolunda gider. 24 saat boyunca soluyacağınız temiz hava herkes için keyifli olur.

Aktif kampçılık
Beraber çıkılan maceralarda herşey hafif, kompakt ve rahat yerleştirilebilir olmalıdır. Karada veya suda. Barbekü yaparken, balık tutarken, bir bardak yaz şarabı yudumlarken, daha iyi ne olabilir ki?

Organizasyonlar
Konu festival, spor organizasyonları, kilise seminerleri veya bunun gibi organizasyonlar olduğunda, güç, hız ve işlevsellik en önemli mottodur. Büyük organizasyonlar, toplum deneyimleri demektir. Burada hareketlilik ve hız aranır. En işlevsel ve sade haliyle kampçılık. Olması gerekenler; açıldığı gibi kurulan bir çadır. Kazık kullanmaya son.

Parti başlasın
İhtiyacınız olan her şey.
High Peak, en temel özellikleri, tasarım ve makul fiyatla buluşturarak, en öncü kamp malzemesi tedarikçisi haline gelmiştir. Açık ve anlaşılabilen ürün serisi ile basit seçim sunar. Bütün ürünlerimiz yasal yürümlülükleri, standartları ve REACH Avrupa kimyasal düzenleme kurallarını yerine getirir.

Çadırlar
Malzeme taleplerimiz DIN EN ISO 5912 düzenlemeleri ve hatta daha iyileri ile uyumluluk içindedir. Tüm çadırlarımız tamamen bantlı dikişe ve 1500-4000 mm arasındaki kaliteli PU kaplamaya sahiptir. Pratik havalandırma sistemleri, güvenliğini sağlarken yüksek konfor sunar. Renkli çerçeve şeritleri ve eğitim videoları ile çok kolay kurulur. Çeşitli kamp maceraları için açık ve net ürün yelpazesine sahiptir.

Uyku Tulumları
Tüm High Peak uyku tulumları, DIN EN ISO 13537‘a uygun sertifikalı ısı odalarında termal dayanıklılık için test edilmiştir. Dura Loft, yüksek teknolojili elyaf dolgu, değişen bireysel durumlar için, tarafımızdan üretilmiştir ve High Peak’e özel bir üründür.

Hava Yatakları
Tarafımızdan tasarlanan ve üretilen hava yataklarımız, suni ipek sayesinde cildinizle dosttur ve yatay hava odalarımız, mükemmel bir uyku konforu sunar. Hava yataklarımızın tümü, yeni geliştirilmiş, kaymayan yastıklardan oluşmaktadır (tasarım patenti). Entegre pompası sayesinde, hava yatağınızı dakikalar içinde şişirip hazır hale getirebilirsiniz.

Matlar
Kendi kendine şişen matlar, farklı boyutlar ve kalınlıklarda gelir. High Peak hafif, hava matlarımız, entegre pompalıdır, size yüksek konfor, rahat yerleştirme imkanı ve uygun fiyat sunar.

Sırt Çantaları
Bir sırt çantasının performansı, taşıma sistemine bağlıdır. Ürettiğimiz AIR-TEX sırt sistemi kendinizi hafif hissetmenizi ve konforlu olmanızı sağlar. AIR-TEX, özel olarak High Peak sırt çantalarında kullanılmıştır. High Peak, fiyat, kalite ve işlevsellik alanlarında bir çok ödül kazanmıştır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla