Dağcılık

İSPO’dan ödüllü: Marmot West Rib Parka

1 Şubat 2019

West Rib Parka, outdoor kategorisinde 2019 Altın İSPO ödülünü kazandı! Marmot ürün geliştirme ekibi bir kez daha Marmot’un son derece yenilikçi dış mekan ekipmanı tasarımında lider olduğunu kanıtladı.

1974’ten beri; yalıtım, Marmot’un DNA’sının bir parçası. Bu nedenle, hem doğada hem de kentsel alanlardaki faaliyetler için yapılmış, sentetik veya izolasyondan yapılmış yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler geliştiriyor. West Rib Parka ve Hype Down Hoody ile Marmot, iki yeni teknik ve tam özellik sunuyor.

West Rib Parka teknik yalıtımın zirvesini temsil ediyor. Marmot‘un son teknoloji WarmCube Construction teknolojisi, vücudunuzun şekline uyarak ve cildinizin yanındaki ılık havayı hapsederek, yalıtım gücünü azaltmak için eşsiz bir 3D yapı ile tasarlandı. İlave bir 40g sentetik yalıtım katmanı ile birleştirilen West Rib, bisikletler için mükemmel sıcaklık katmanıdır. 
Hype Down, modern bir süveterin çok yönlülüğünü ve hafif sıcaklığını, keşfe hazır bir ceketin ciddi ısısıyla birleştiriyor. Yumuşak, hafif fakat hava koşullarına dayanıklı bir kabuk kumaşı ile 800’lü kaz tüyü ile doldurulmuş olan Hype, sizi en iyi şekilde korur. Erkek ve Bayan kapşonlu ve ceket stilleri mevcuttur.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla