Teknoloji

Hanwag Teknolojisi

4 Ekim 2017

Detaylı olarak Hanwag teknolojisi için özenli bir şekilde araştırma yaptık. Bu yazımızda merak ettiğiniz konuları ve sorulara istediğiniz yanıtları rahatlıkla bulabileceksiniz. Hanwag Teknolojisi içerisinde çok farklı özelliklerde ve kalitelerde birbirinden çeşitli bir çok ürün bulunmakta ve üretilmektedir.

Nazcat GTX Bayan – Erkek

Wibram: İtalyan “Vitale Bramani”’den adını almıştır. Vibram, muhtemelen dünyanın bilinen en iyi üst düzey taban üreticisidir.

Gore-Tex: Patentli, ultra hafif mikro gözenekle genişletilmiş PTFE (Polytetrafluoroethylene) kaplamaya sahiptir. Dayanıklıdır, su geçirmez ve rahat nefes alır.

B – Kategory: Alçak dağ rakımlarındaki zorlu yürüyüşlerde ve patika kullanımlarında yokuşlarda kullanmak için uygundur.

Evelated Brim: Sayanın alt kısmını kaplayan, el yapımı lastik şerittir.  Deriyi, dökünlü ve taşlardan korur botun sağlamlığını ve dayanıklılığını önemli ölçüde artırır.

Terracare Zero: Almanya’daki Heinen Tabakhane’den kaliteli sığır derisidir. Tabaklama, sıkı bir şekilde çevresel kurallara uygun olarak ve CO2 nötr enerjiyi kullanarak gerçekleştirilir.

Daha Az Dikiş: Daha az dikiş, sürtünme ve basınç noktaları oluşma riskini azaltır. HANWAG dikiş sayısını azaltmayı mümkün kılan özel bir teknik kullanır. Basit gelebilir, ancak çok karmaşık bir işçilik gerektirir.

Kayışla Bağlanan Krampon: Krampon uyumlu (esnek / yürüyüş için) tabana, kayışla krampon bağlanabilir. Genel dağcılık aktiviteleri ve kolay kar ve buzul seyahatleriniz için tasarlanmıştır. Dik buz ve daha sert tırmanışlar için uygun değildir. % 100 yeniden pençelenebilir. Çimentolu yapım veya çift dikişli yapı sayesinde botlarımız ve ayakkabılarımız, ihtiyaç duyulduğu kadar çok sayıda pençelenebilir.

Air-Pulse Sistemi: Dil kısmındaki pompalama hareketi ve yürürken yastıklama özelliği sayesinde artan konfor ve geliştirilmiş hava dolaşımı.

Tudela Light GTX Hanwag Teknolojisi

G-1000: İsveç açıkhava markası Fjällräven’den %65 polyester ve %35 pamuktan oluşan, neredeyse hiç rüzgar geçirmeyen ve oldukça nefes alabilen bir karışımdır. Fjällräven Greenland Wax ile yapılan iyileştirme sayesinde, su itici hale gelir ve dayanıklılığı artar.

A/B Kategori: Günlük aktivite, boş zaman ve genel yürüyüş kullanımı için uygundur, diğer bir deyişle, düşük rakımlı ovalarda ve düzgün zeminlerdeki yürüyüşlerde kullanılabilir.

Chilly-Lacing: Ayağın üst kısmında, metal halkalı klasik bağcık sistemi. Sıkı kalıba sahip olur, aynı zamanda hareketliliği garanti eder.

Hafiflik: Olağanüstü hafif saya ve taban yapısı.

StraightFit: Asimetrik parmak koruyucu buruna son. Parmaklar için daha fazla yer sağlar (parmakların düz bir konumda kalmasına izin verir) Ayağın ön kısmı geniş olan kullanıcılar için özellikle daha rahattır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla