Sağlık

Güneş Yanıklarına Son: UV Filtreli Buff

24 Nisan 2018

Kışın, soğuk ve güneşsiz günlerde, büyük özlemle yazın gelmesini beklerken; yaz geldiğinde de güneşten kaçmak isteriz. Hava çok sıcak olduğunda hemen bir gölge ararız. Durum böyle olunca da güneşin tadını çıkaramayız. Fakat UV filtreli Buff sayesinde artık bu duruma bir son vermek mümkün. Buff’ın UV filtresi sayesinde, güneş ışınları %95’e kadar engellenir. Teri ciltten uzak tutar ve serin kalmanızı sağlar. Speed Up Grey Uv Filtreli Buff rahat Coolmax Extreme kumaş ile birleştirildi. Nemi emici, hızlı koruyan ve UV ışınlarını %95’e kadar bloke eden bir Buff ürünü ortaya çıktı. Dikişsiz olması, kask altında rahatça kullanmanızı sağlar.
Buff bir performans ürünüdür. Dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretilmektedir. UV filtreli Buff‘un temel özelliği çok yönlü ve sade olmasıdır. Buff‘ın 1000’den fazla özgün tasarımı bulunmaktadır.
Buff‘ın 12’den fazla kullanım şekli bulunmaktadır. Buff‘ı; bandana, bere, maske, kar maskesi, bileklik, balaklava, kaşkol, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz.
Buff, bakteri barındırmayan bir üründür. Hızlıca kurur, yer kaplamaz, herkesin tarzına uyum sağlar.

İlginizi çekebilir: Buff nedir, nasıl kullanılır?

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla