Teknoloji

Gore-tex Surround Teknolojisi

8 Mayıs 2017
Goretex Surround

Gore-tex Surround outdoor aktivitelerinde kullanılmak üzere üretilen özel bir ayakkabıdır. Her türlü sıcak havada kullanılabilen Gore-tex Surround yeni teknolojisiyle su geçirmeme özelliğiyle birlikte ayakkabı içerisinde de hava akışının çok rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Hafif, su geçirmez ayakkabılar GORE-TEX Surround teknolojisiyle artık daha da iyi nefes alır. Bu yeni ürün, Asolo’nun geliştirilmiş güncel tasarımlarından olduğu için sunduğu teknik özellikler ve sağlamlığı sayesinde en yüksek performans beklentilerinizi rahatça karşılar.

Yeni teknoloji ile tasarlanan yürüyüş botları, orta ve sıcak koşullarda outdoor mekanlarda kullanım için tasarlanmıştır. Ayağın her yerinde kalıcı su geçirmez koruma ve optimum nefes alabilirlik sunar. Nem ve sıcaklık, GORE-TEX® membranı boyunca ara parçanın açık yapısına ve yan havalandırma çıkışları aracılığıyla da oradan ayakkabının dışına kaçarak kuru bir ortam sunar. Sonuç olarak daha hızlı ter giderme oranı sağlar. Yüksek sıcaklıklarda bile ayaklarınızı kuru ve rahat kalmasını garanti eder.

Düşük kesimle tasarlanmış olan bu ayakkabıların üst kısmı tamamen yüksek performanslı mikrofiberle üretilmiştir. Yatay havalandırmaları için kullanılan file ve dayanıklı naylon hava akımı sağlar. Taban kısmına yerleştirilen üç katmanlı havalandırma malzemesi sayesinde ayakkabınız her yönden hava alır ve içerden dışarı bir hava akımı oluşur. Taban kısmı Vibram kauçuk dış tabandır. Mikro gözenekli kauçuk orta taban ve topuk kısmında düşük yoğunluklu PU anti-şok dolguları ile imal edilmiştir.Bu özellik sayesinde yüksek bir yerden sert bir zemine temas edildiğinde yumuşak bir baskı hissi verir. Yüksek enerji gerektiren ve extrem hareketlerin de içerisinde yer aldığı tüm aktivitelerde kullanımı mümkündür.

Ürünün Temel Yapısı:

  • Asoloflex dayanıklı kalıp
  • Gore-Tex aralayıcı
  • Astar için dokumasız kumaş
  • Anatomik ayak tabanı
  • Gore-Tek astarı
  • Astar koruması
  • Yükske dirençli naylon örgü

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla