Teknoloji

Gore-tex Extended Comfort Ayakkabılar

28 Nisan 2017
Goretex Extended

Gore-tex Extended Comfort ayakkabılarıyeni nesil teknoloji ile üretildi. Gore-tex Extended Comfort ile su geçirmezlik ve ayakkabıda nefes alabilirlik özelliğini aynı anda sunarak kullanıcılar için sorunsuz bir seçenek sağlıyor.

Gore-tex Extended Comfort’ın Temel Amacı Nedir?

Gore-tex Exdented Comfort ayakkabı sıcak havalarda ve yoğun hareket zamanlarında sizi kuru ve serin tutmak için ısı yalıtımsız koruma sağlar. Isı muhafazasını en aza indirgemek için tasarlanmış olan botların en önemli özelliği ise dayanıklılık, su geçirmezlik ve nefes alabilirliktir.

İndoor ve outdoor aktivitelerinde ılık ya da sıcak hava koşulları için tasarlanmıştır. Ayakkabılar kullanıcılarına yüksek aktivite seviyesinde bile kullanım kolaylığı ve ekstra konfor sağlar. Böylelikle sıcak havalarda ve sıcak ortamlarda bile kullanıcıların uzun süre aktivitelerine devam edebilmeleri sağlanmıştır.

Gore-tex Exdented Comfort’ ın Özellikleri

  • Havalandırma ile su geçirmezliğin optimal dengesi kullanıcılar için sorunsuz bir performans sağlar.
  • Sıcak havalarda uzun süreli aktivitelerde ayakkabı ile birlikte ayaklarınız kuru ve serin kalır. Böylelikle ayakkabılarda ve ayaklarınızda kötü koku ya da buna benzeyen sorunların açığa çıkmasını önlemede yardımcı olur.
  • Ortalama ve sıcak havalarda yoğun aktiviteler ve günlük giyim için tasarlanmıştır. Ayakkabılar günlük hayatta iş, aile ve arkadaş ortamlarında da sorunsuz ve herhangi bir engel teşkil etmeden kullanıcının hizmetine sunulur.
  • Gündelik giyim konforuyla, açık hava koruması bir arada sunulmaktadır. Her iki amaca uygun olarak tasarlanması bu ürünün kullanıcının bütçesi açısından oldukça bütçe dostu bir ürün olarak gösterilmesine neden olmuştur.

Gore-tex Extended Comfort için  kullanılan bütün bileşenler (deri, tekstil, bağcık ve dikişler) ve bütün ayakkabı yapımı koordineli ve düzenli kalite kontrol denetimleriyle tabii tutulmaktadır. Ürün müşterilere sunulduktan sonra onların memnuniyetinin sağlanması için ve ürünün her hangi bir sorunu olduğu zaman müşteri  geri dönüşümlerinin takibi de ilgililer tarafından titizlikle yapılıyor.

Gore-Tex Extended Comfort Footwear Yapısı

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla