Kampçılık

ExOfficio’nun Şapkalarını Tanıyalım!

19 Haziran 2018

ExOfficio sayesinden artık güneşten kaçmak yok. Güneşten en iyi şekilde sizi koruyan bu marka oldukça konforlu ve kullanışlıdır. Açık havada sizi rahatsız edecek birçok canlıdan sizi korur. Bu yaz size eşlik edebilecek ExOfficio şapkalarımızı sizler için tanıttık.

ExOfficio Bugsaway Bayan Şapka
ExOfficio BugsAway® Cape şapka sizi; sivrisinekten, kenelerden, karıncalardan, sineklerden, pirelerden ve tatarcıklardan korur.
Ürün Özellikleri
Böcek Kalkanı 70 yıkamaya kadar etkilidir.
Hafif kumaş hızlı kurur ve zararlı güneş ışınlarına karşı UPF 30 koruma sağlar.
EPA’ya kayıtlı, kokusuz Insect Shield® böcek kovucu şapka, ısıran ve potansiyel olarak hastalık taşıyan böcekleri uzak tutmaya yardımcı olur.
Siperin alt kısmındaki koyu renk parlamayı azaltır.
Pelerin arka, boynunuzu güneşten korur ve ihtiyacınız olmadığında şapkanın içine katlanır.
Shockcord ve arka taraftaki pim, şapkanın kafanıza tam oturmasını sağlar.

ExOfficio Bugsaway Cadet Bayan Şapka
Sıcak uv ışınlarından ExOfficio Bugsaway Cadet Bayan Şapka ile korunabilirsiniz. Yeşim aşılanmış iplikler, ciltte serinlik yaratır, SILVADUR ™, istenmeyen bakterilerin varlığında gümüş iyonlarını aktive eder ve kokuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Serin ve taze: Sol Cool ™ Xylitol örgüleri, serinlik hissi yaratmak için nemle reaksiyona girer, SILVADUR ™, istenmeyen bakterilerin varlığında gümüş iyonlarını aktive eder ve kokuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Böcek engelleme: BugsAway® kıyafetlerinize, görünmez, kokusuz koruma sağlayan Insect Shield® uygulamıştır. Uygulama, ipliklere yapışıktır, bu nedenle cildinizde değil, elbiselerinizde kalır ve 70 yıkama boyunca kalıcığını korur.
Ürün Özellikleri
Siper uzunluğu: 2 ½”
File astarlı havalandırması bulunur.
Daha rahat bir uyum için ayarlanabilir kolan.

ExOfficio Bugsaway Adventure Bayan Outdor Şapka
Bugsaway Adventure Outdor şapka ile doğa ve yaz gezileriniz daha keyifli hale gelecek.
Güneş’in zararlı Uv ışınlarından ve uçan böceklere karşı maksimum düzeyde koruma için, Outdor Şapka Bugsaway bayan outdoor şapka oldukça uygun. Esnek siperlik, UPF 30 kumaş ve klipsli kayış. ExOfficio®, yenilikçiliği seviyor ve size en mükemmel seyahat konforu ve koruması vermek için yeni BugsAway® Sol Cool™ teknolojisini geliştirdi.
Sol Cool ™ Xylitol örgüleri, serinlik hissi yaratmak için nemle reaksiyona girer, SILVADUR ™, istenmeyen bakterilerin varlığında gümüş iyonlarını aktive eder ve kokuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
BugsAway® kıyafetlerinize, görünmez, kokusuz koruma sağlayan Insect Shield® uygulamıştır. Uygulama, ipliklere yapışıktır, bu nedenle cildinizde değil, elbiseleriniz de kalır ve 70 yıkama boyunca kalıcığını korur.
Ürün Özellikleri
Siper genişliği: 3 1/4″ ön/yanlar ve 4″ arka
Çıkarılabilir, ayarlanabilir klipsli çene kayışına sahiptir.
File astarlı havalandırması bulunmaktadır.

ExOfficio Bugsaway Mesh Bayan Şapka
BugsAway Mesh Cape Hat, sizi böceklerden ve güneş ışınlarından UPF 30+ derecesiyle korur, çabucak kurur ve nemi cildin dışına taşır. Serin kalmanız için file yan paneller vardır ve ihtiyacınız olmadığında arkadaki pelerin katlanır. Artık böceklerle uğraşmayı bırakıp maceraya odaklanmaya başlayabilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Siper uzunluğu: 2 3/4 ”
Çıkarılabilir fermuarlı ağ kafes.
Yüksek koruma için çıtçıtlı ağ kafes.
Kafanıza tam oturması için arka tarafta ayarlanabilir kordonlar.
Kıyafetlerinize, görünmez, kokusuz koruma sağlayan Insect Shield® uygulamıştır.
Uygulama, ipliklere yapışıktır, bu nedenle cildinizde değil, elbiselerinizde kalır ve 70 yıkama boyunca kalıcığını korur.
Sivrisinekleri, keneler, karıncalar, sinekler, pireler ve tatarcıkları kovar.
Zika, Chikungunya, Dang humması ve Batı Nil virüsleri gibi böcek kaynaklı hastalıkları bulaştıracak sivrisinekler de ondan kaçar.
Malzeme: 100% Nylon, 100% Polyester

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla