Doğayı Koru!, Sağlık, Ürün İncelemeleri

Ekonomik Okul Alışverişi için 5 Ürün | Sağlıklı Yemek Termosları Mataralar

3 Eylül 2023

Okul alışverişlerini daha ekonomik hale getirmeyi kim istemez? Ekonomik okul alışverişi yaparken kaliteli, sağlıklı ve uzun ömürlü ürünler tercih ederek uzun vadede tahmin edemeyeceğiniz kadar çok tasarruf yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın yoğun eğitim programı içerisinde açlık ve susuzluğunu hem ekonomik hem de sağlıklı olarak giderebilmek için yardım alabileceğiniz bu kullanışlı termos ve mataralar, beslenme maliyetlerinizi de önemli ölçüde azaltabilir.

Stanley termoslarla her ay ne kadar kar edebileceğinizi bu yazıdan “Stanley Termos Kullanarak Ne Kadar Kar Edebilirsiniz?” okuyabilirsiniz.

Şimdi gelin hemen okul sezonu başlarken herkesin okul alışverişi listesinde olması gereken beş ürünü inceleyelim.

Ekonomik Okul Alışverişi için 5 Ürün

1. Stanley The Quick Flip Paslanmaz Çelik Termos Matara 0,70 Lt

İçecekleri 8 saate kadar sıcak 12 saate kadar soğuk tutabilen bu ömür boyu garantili paslanmaz çelik termos sayesinde, çocuklarınız sularını güvenle yanlarında taşıyabilir.

Sızdırmaz kapak tek elle kolaylıkla açılabilir ve hemen her yaş tarafından kolayca kullanılabilir. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bu termos sayesinde, okul harcamalarını kontrol altına alabilirsiniz. Dışarıdan her gün alınacak suyun yerine çocuğunuz suyunu evden götürdüğünde ayda en az ₺250 tasarruf sağlayabilirsiniz.

Üstelik okul için uygun olan bu su termosunun BPA’sız özel yapısı sayesinde çocuğunuzun sağlığını da tehlikeye atmamış olursunuz.

Ürün: https://www.kutupayisi.com/urun/stanley-the-quick-flip-paslanmaz-celik-termos-bardak-0-70-lt

2. Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1 Lt

Stanley Sık Sorulanlar ekonomik okul alışverişi

18/8 paslanmaz çelikten üretilen, BPA içermeyen ve 1 litrelik geniş hacmiyle gün boyu kullanım imkanı sunan bu özel ürün, öğrencilerin okul saatlerinde sıcak ve soğuk içeceklerini sağlıklı bir şekilde yanlarında taşıyabilmelerini sağlar.

Kapak kısmının bardak olarak kullanılabilmesi, büyük kolaylıktır. Çevir dök tıpası sayesinde, sıcak içeceklerin güvenilir bir şekilde bardağa doldurulmasını kolaylaştırır. Öğrencinizin tüm okul hayatı boyunca kullanabileceği bu ömür boyu garantili ürün sayesinde, içecek harcamalarını azaltabilir ve uzun vadede ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Özellikle üniversite ortamında vize ve finaller sırasında, yoğun çalışma dönemlerinde, gün boyu kütüphanedeyken bu ürün sayesinde sıcak ve soğuk içeceklerinizi tüketebilirsiniz.

Ürün: https://www.kutupayisi.com/urun/stanley-klasik-vakumlu-celik-termos-1-lt

3. Stanley Klasik Vakumlu Çelik Yemek Termosu 0.70 Lt

stanley yemek termos ekonomik okul alışverişi

Yemek termosu kullanmak okulda yapılacak gıda harcamalarında önemli tasarruf sağlar. Okul harcamalarını ekonomik hale getirirken aynı zamanda sağlıklı yemekler yemenin de iyi bir yoludur. Okul günlerde çocuğunuzun yanına beslenme koyarak sağlıklı şeyler yediğinden emin olabilirsiniz

15 saat boyunca yemeklerinizi sıcak tutabileceğiniz bu ürün, ömür boyu garantisi ile çocuğunuzun okul hayatı boyunca en ideal beslenme arkadaşı olabilir.

Özel yalıtımlı sızdırma yapmayan kapak bardak olarak da kullanılabilir. 18/8 paslanmaz çelik, BPA içermeyen yapısı ile son derece güvenlidir.

Ürün: https://www.kutupayisi.com/urun/stanley-klasik-yemek-termosu-0-70-lt-1

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beslenme Çantasında Nelere Dikkat Edilmeli?

4. Aladdin Java Thermavac Leak-Lock™ Çelik Termos Bardak 0,47 LT

termos aladdin mug

İçeceklerinizi 4 saat boyunca sıcak ya da 6 saatten daha uzun süre soğuk tutabilen bu şık termos bardak, bir yılda ₺10.000 kadar tasarruf yapmanızı sağlayabilir.

2 yıl garantili olan ürün, sızdırmaz ve kolay açılabilen kapağı sayesinde okul çantalarında rahatlıkla taşınabilir. Ayrıca bardak tutucularla uyumludur.

Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz paslanmaz çelik bu ürün sayesinde, tasarruf ederken kullan at ürünlerle çevreye verilen zararın da önüne geçebilirsiniz.

Ürün: https://www.kutupayisi.com/urun/aladdin-java-thermavac-leak-locktm-celik-termos-bardak-0-47-lt

5. Stanley Klasik Trigger-Action Termos Bardak 0,47 Lt

ekonomik okul alışverişi

Stanley Klasik Trigger-Action, kolay bas-aç kapağı, bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ve dökülme, sıçrama ya da sızıntı yapmayan özel tasarımı ile okul kullanımına son derece uygundur.

İçeceklerinizi 7 saat sıcak, 10 saat boyunca soğuk tutabilir. Küçük ellerin rahatlıkla açıp kapatabilmesi için tasarlanmış özel kapağı sayesinde, okul öncesi ve ilkokul döneminde de rahatlıkla kullanılabilir.

0,47 litre hacme sahip olan ürünü, bardak tutucularla uyumludur. Sağlıklı, çevreci ve ekonomik bir tercihtir.

Ürün: https://www.kutupayisi.com/urun/stanley-klasik-trigger-action-termos-bardak-0-47-lt-1


Ekonomik okul alışverişi yaparken aynı zamanda çocuklarınızın sağlıklarını koruyabilir, çevreci seçimlerle kullan-at ürünlerin kullanımını azaltabilir ve uzun vadede kar edebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm termos ve matara modellerini görmek için buraya tıklayın: Termos ve Mataralar

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla