Dağcılık

Doğan Palut’un Marmot Rom Windstopper Rüzgar Geçirmez Ceketi

10 Nisan 2019

İnanılmaz bir rüzgar ve yağmur koruma performansı, rahat esneklikle buluşarak erkekler için çok yönlü Marmot ROM ceketi ortaya çıkardı. Her mevsimde yapacağınız kamp, tırmanış veya şehir gezisi için uygundur.

Ürün özellikleri
Gore® Windstopper®
Ayarlanabilir kordonlu entegre kapüşon
Fermuarlı iç cep
Marmot M2 Softshel
Fermuarlı göğüs cebi
Mide hizasında el cepleri
Su itici özelliğe sahip ve nefes alabilir
Kordonlu elastik bel
Ayarlanabilir Velcro manşetler
Marmot magus su geçirmez ceket

Teknik özellikler
Ağırlık: 507 gr
Sırt Uzunluğu: 77,6
Fit: Athletic Fit

Teknoloji
WINDSTOPPER® kumaşlar, yumuşak orta katman ve suya dayanıklı kabuğun tek bir kıyafette birleşimiyle rüzgar geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlamaktadır. WINDSTOPPER® koleksiyonumuz çeşitli aktiviteler ve hava koşullarında ihtiyacınız olan performansta size hareket özgürlüğü sağlarken aynı zamanda sizi rahat tutmaktadır.
M2 Softshells ılımlı hava koşullarında hareketli aktiviteler için geniş bir yelpazede mükemmel hava direnci, nefes alma ve termal koruma sağlar.

Doğan Palut:
”Şayet bir kıyafeti üzerinden çıkarmak istemiyorsan iş bitmiştir! Bu benim kırmızı Marmot ceketim tam da bu. Bu kıyafet on numara. Kayada, buzda, tırmanırken, doğada yürürken, yapayda-yarışmada rota yaparken; tüm bunlar yetmez gibi bir de şehirde: üniversitemde derste, sokakta; artık bu kadar yeter, evde de!
İnce, soluyabilir, sınırsız hareket veren, soğukta sıcak tutan, değişken havada bunaltmayan… Bir de üstüme cuk oturuyor, havamı atıyorum ortamlarda; ben bir doğa sporcusu, dağcı, tırmanıcıyım!
Açıkcası bunu, bu görüntüsü eşsiz ceketi test ettim; neredeyse bir sene oldu; bu yazıyı gönül rahatlığı ile servis ediyorum. Siz de alın, giyin isterim. Herkese sevdiği, benimsediği, kendini iyi hissettiği, hatta güç veren kıyafet ve donanımla doğada-e tabii şehirde de- bolca etkinlik ve neşeli bir yaşam diliyorum.”

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla