Teknoloji

Dayanıklı ve Mükemmel: Nikon Dürbünleri

15 Şubat 2018

Nikon dürbünleri, diğerlerinin yanında kıyaslandığı, olağanüstü değerli bir piyasa kriteri oluşturdu. Nikon‘un hassas optikte küresel lider olarak ön plana çıkmış olan bizler, kendi özel ihtiyaçlarınız için mükemmel, kusursuz optik bulmayı kolaylaştırıp hemen hemen her uygulama için dürbün sağlıyoruz. Çoğu modelde, şaşırtıcı derecede parlak, keskin görüntüler sağlamak için en yüksek kalitede Nikon çok katlı kaplamalı lensler bulunur. Tüm modeller, uzun çalışma saatleri boyunca konforlu kullanım için dayanıklı yapı ve ince ayarlı ergonomik mühendisliğe sahiptir. Tutkunuz ne olursa olsun, kuş gözlemciliği, ragbi, gemi yolculukları ya da operada bir gece olsun, Nikon‘un sizin için ideal dürbünü vardır.

WX

Nikon WX ile tanışın; Optik başarının yanı sıra, kullanıcılarını sonsuza dek bitmeyen görüntüleme periferisinde inanılmaz derecede netlik sınırına götürüyor. Bu süper geniş görüş alanı, kristal berraklığında bir görüntü kümesini seyirci gözlerine taşır ve bunu Nikon‘un 100 yıldır yaptığı olağanüstü gerçekçilikle yapar. Nikon WX gerçekten de Yüzyılın Dürbünüdür.

Monarch

On yıllar boyu kazanılan tasarım tecrübesi ve uzmanlığı, Nikon‘u doğa izleme ve keyif anları için bir güç haline getirmiştir. İnanılmaz derecede parlak ve keskin bir görüş alanı ile kanıtlanan ileri teknoloji, açık hava aşıklarına, doğanın görkemli ihtişamını, her canlı ve büyüleyici anını gözlemleme şansı verir. Bu benzersiz miras, Monarch dürbününün güvenilir bir performans sergilemesine yol açmıştır.

Prostaff

Keşif, sizin için bir yaşam biçimidir. En yeni atılımları, yeni dünyalar keşfini, hem değer hem de performansta öncü olan optik ekipmanlarla yapmak istersiniz.  Bu yaklaşım, keşfettiğiniz şeyi daha iyi takdir etmenizi sağlar. Prostaff’un muhteşem dünyasına hoş geldiniz. Güvenebileceğiniz sağlam, dürüst-iyilik performansıyla karşılaşmaya hazır olun.

Standart

Nikon‘un zarif tasarlanmış, standart Porro dürbün serisi son derece gelişmiş optik teknoloji ve akıllı tasarımlara sahiptir. Tüm modeller, geniş objektif çapıyla, keskin, bozulmamış ve parlak bir görüş alanı sunar. Bu çok yönlü dürbün, atletlerin bitiş çizgisine varışını izlemek ya da bir kuşun uçuş hareketlerini gözlemlemek açısından harikadır ve doğa gözlemcilerini geliştirmek için en mükemmel üründür.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla