Seyahat

Çocuklarımıza Denizi Sevdirecek Plaj Malzemeleri

25 Mayıs 2018

Bütün kış yoğun bir şekilde okullarda ter döken çocuklarımız için tatil oldukça eğlenceli bir süreçtir. Minikler, büyükler kadar yorulmasalar da onlar da tatile ihtiyaç duyuyor. Üstelik eğlenirken, eğlendiriyor da! 🙂
Su ile yeni tanışan ya da yüzme bilmeyip sudan korkan çocuklarımız için, plajı eğlenceli bir hale getirip, onları kolayca suya alıştırabiliriz. Şişme su ürünleri, sudan korkan çocuklar için ve suyu çok seven çocuklar için plajı adeta bir oyun bahçesine çevirir. Miniklerin sudan korkması, büyüklerin tatilini kabusa çevirebilir bu yüzden şişme su ürünleri, en iyi kurtarıcılardan biri. Onlara kendilerini bir korsan ya da bir deniz kızı gibi hissettirebilirsiniz. Böylece suya alışmaları daha kolay olacaktır. Sizin de tatilde eğlenebilmeniz için çocuğunuzun güvende olmasını bilmeniz önemlidir. Yetişkinler, yaşları ilerledikçe keşfetmeyi bir kenara bıraksalar da küçükler sürekli keşfetmek zorundalardır. Miniklerin, denizde ya da havuz gözlerinin rahat etmesi için yüzme gözlüğü almayı kesinlikle ihmal etmeyin. Gözlerini rahatça açabilirlerse, kendilerini güvende hissederler ve korkuları azalır. Ayrıca sudaki, rengarenk taşları, belki balıkları görebilirlerse onlar için heyecan verici anlar olarak anılarına kazınabilir.
Kumdan kaleler yapan çocuklarınızı güneşten korumak oldukça önemli. Güneş kremleri yeterli gelmeyebilir. Bu yüzden mutlaka plaj şemsiyesi ve gölgelik kullanın. Çocuklarınız ile çıktığınız tatillerde hem eğlenceli hem de güvenli olmak tatilinizin kalitesini belirler. Kaliteli bir tatil için Kutupayısı‘nda bulunan şişme su ürünleri ve yüzme – dalış malzemeleri kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla