Teknoloji

Buff nedir? Nasıl kullanılır?

5 Aralık 2017

Buff‘lar birden fazla kullanım alanı olan performans ürünleridir. Buff kelimesi, İspanyolca’da atkı anlamına gelen bufanda kelimesinden ortaya çıkmıştır. Buff‘lar, kullanımda yüksek koruma sağlar ve büyük ölçüde konfor içermektedir. Birçok farklı kullanım şekliyle her ortamda kullanabilirsiniz. Doğa ve eğlence aktivitelerinizde farklı bir tarz ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Buff’lar kullanım kolaylıkları ve farklılıklarından dolayı oldukça tercih edilir. Buff‘lar özel bir teknikle üretilmişlerdir. Tüm mevsimlere dayanıklıdır. Nefes alabilir olduğu için teriniz kokmaz, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mikro fiber kumaştan üretilmektedir.

Bazı modellerinde soğuğa karşı koruma amaçlı micro fiber ve polar birleştrilmiştir. Bunun sonuncuydaysa yüksek derecede rüzgar ve su koruması sağlar. Ayrıca gerektiğinde sıcak bir termal deneyimi sağlar. Bakteri oluşumunu engeller ve uzun süre temiz kalır. Nem dengesini yüksek ölçüde sağlar.

Buff’ın kullanım şekilleri;


Buff’lar, outdoor sporlarını sevenler için vazgeçilmezdirler. Bunff’ların birçok kullanım alanı vardır demiştik, bunlar; bere, kar maskesi, saç bandı, bandana, saç tokası, balaklava, atkı ve daha birçok şekilde kullanımı tercih edilebiliyor. Polarlı, kapüşonlu, şapka olarak da kullanabilirsiniz. Nem dengesi tüm bufflarda yüksek ölçüdedir.

Buff’lar renk ve model seçenekleri bakımından kullanıcılarını tatmin etmektedir. 1000’den fazla seçenek mevcuttur. Bu kadar model seçeneğinin arasında en belirgin özelliği, çok yönlü kullanımda çok sade tasarımlara sahip olmalarıdır. Renkleri solma yapmaz, yer kaplamaz ve Buff’lar hiçbir zaman esnekliğini kaybetmez.
Buff’ların boyutları; 50×24.5 cm, ağırlığı ise 50 gramdan daha azdır. Cebinize rahatlıkla sığdırabilirsiniz, her zaman yanınızda, kullanım için hazırdır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla