Teknoloji

Buff nedir? Buff bandanalar nasıl kullanılır?

5 Aralık 2017

Buff markası bir çok amaçlı kullanıma uygun bir bandana markasıdır. Buff bandanalar birden fazla kullanım alanı olan performans ürünleridir. Buff kelimesi, İspanyolca’da atkı anlamına gelen “bufanda” kelimesinden ortaya çıkmıştır. Buff bandanalar çoğunlukla outdoor aktivitelerde güneşten ve soğuktan korunmak için ya da kask kullanımında bir katman yaratma amaçlı kullanılırlar. Bu ürünler kullanımda yüksek koruma sağlar ve büyük ölçüde konfor içermektedir. Aynı zamanda doğa ve eğlence aktivitelerinde farklı bir tarz ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Buff kullanım kolaylıkları ve farklılıklarından dolayı sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Buff bandanalar özel bir teknikle mikro fiber kumaştan üretilmektedir. Nefes alabilir kumaştan imal edildiği için terleme halinde teri dışarıya atar, ter kokusunu engeller. Kumaşı antialerjiktir. Bazı buff bandanalar antibakteriyel kumaşlardan üretilmiştir. Buff bandana kumaşı yanlara rahatlıkla esnerken boylamasına esneme yapmaz. Konforun ve rahatlığın ön planda tutulduğu aktivitelerde kullanıcılar için vazgeçmesi zor bir ekipman ürünüdür.

buff bandanalar

Bazı modellerinde soğuğa karşı koruma amaçlı micro fiber ve polar birleştirilmiştir. Bunun sonucundaysa yüksek derecede rüzgar ve su koruması sağlar. Ayrıca gerektiğinde sıcak bir termal deneyimi de beraberinde getirir. Bakteri oluşumunu engeller ve uzun süre temiz kalır. Nem dengesini yüksek ölçüde sağlar.

Buff bandanalar ve kullanım şekilleri;

buff bandanalar


Buff bandanalar outdoor sporlarını sevenler için vazgeçilmezdir. Buffların birçok kullanım alanı vardır demiştik. Bere, kar maskesi, saç bandı, bandana, saç tokası, baklava, atkı ve daha birçok şekilde kullanımı tercih edilebiliyor. Kullanım ihtiyacına ve kullanım yerine göre birçok şekilde kullanılabilirler. Polarlı ve kapüşonlu modelleri de bulunmaktadır.

buff bandanalar

Bufflar renk ve model seçenekleri bakımından kullanıcılara geniş bir seçenek sunmaktadır. Her kullanıcı kendini yansıtan ve kendi zevkine uygun renk ve seçenekte ürünleri tercih edebilir. Öyle ki, 1000’den fazla seçenek mevcuttur. Bu kadar model seçeneğinin arasında en belirgin özelliği, çok yönlü kullanımda çok sade tasarımlara sahip olmalarıdır. Renkleri solma yapmaz, yer kaplamaz ve hiçbir zaman esnekliğini kaybetmez.

Buffların boyutları; 50×24.5 cm, ağırlığı ise 50 gramdan daha azdır. Cebinize rahatlıkla sığdırabilirsiniz, her zaman yanınızda, kullanım için hazırdır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla