Dağcılık

BUFF® ile Doğayı Koruma

17 Ocak 2018

Sürekli yeni patikalar, gizli yollar ve saklı hazineler aranmakta, bu nedenle doğayı korumak insanoğlunun DNA’sının bir parçası. Buff, üretim süreçlerine özen göstermenin yanı sıra, herkes için daha iyi bir dünya yaratmaya odaklanan projelere de katılmakta.

BUFF®

2011 yılından beri EOCA tarafından gerçekleştirilen projelerle iş birliği yapmaktadır. 2013 yılından bu yana Zirve Üyesi‘dir; çevrenin korunması için programlar ve girişimlerde en çok yer alan şirketlere kuruluş tarafından verilen bir tanınırlığa sahip. Girişimciliğinin ve katılımının bir ödülü olarak EOCA, 2011 ve 2012 yıllarında Koruma Şampiyonu ödülünü Buff’a verdi. EOCA Başkanı Holger Bismann: “Original Buff®, programa gösterildiği büyük katkı ve özveri sayesinde bu ödüle layık görüldü.” açıklamasında bulundu.

BUFF®, doğanın korunmasına aktif bir şekilde katkıda bulunmaktan gurur duyuyor, bu işi severek yapıyorlar, böylece diğer şirketler için de bir örnek teşkil etmiş oluyorlar.

BUFF® Doğa Projeleri

BUFF® farklı projelere katılıp farklı yerlere gitmiştir: Galler‘de doğal yolların restorasyonu, İngiltere‘de kırmızı sincap korunması, Pyrenees‘de yeniden ağaçlandırma veya İzlanda‘daki ekoturizm projeleri, gururla katkıda bulunduğu başlıca girişimlerden bazılarıdır.

Daha iyi bir gelecek inşa etmek için harekete geçilmesi gerektiğini savunuyorlar.

BUFF® doğa için kendinden ödün vermektedir.  2016- 2017 boyunca, BUFF®, 2 milyondan fazla ağaç yetiştirmeyi amaçlayan bir projeye katılmıştır, çünkü ağaçlar, türlerin, çevre ve doğal yaşam alanlarının korunmasında anahtar bir unsurdur.

İlginizi çekebilir: Buff nedir, nasıl kullanılır?

BUFF® ve EOCA hakkında daha fazla bilgi için: https://www.outdoorconservation.eu/summit-members.cfm

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla