Teknoloji

Backpacker Ödüllü Stanley

4 Ocak 2018

William Stanley tarafından üretilen Stanley Adventure Paslanmaz Çelik Shot Bardağı Seti, Backpacker Editörlerinin Seçimi Ödülü’ne layık görüldü.
–PMI markası Stanley, Stanley Adventure Paslanmaz Çelik Shot Bardağı Seti‘nin, 2016’da Backpacker Editörlerinin Seçimi Ödülüne layık görüldüğünü gururla belirtti.

Backpacker dergisi Editörlerin Seçimi Ödülü, tasarım, malzeme ve performans alanlarındaki çarpıcı yenilikleri göz önüne alarak her yıl açık sanayi sektöründe verilen en prestijli ödüllerden biridir.
PMI’nin STANLEY markasının Başkan Yardımcısı Kelly Kraus, “Backpacker Editörlerin Seçimi Ödülü, açık hava markasının alabileceği en önemli onay damgasıdır ve Stanley ekibi bu bahar ödüle layık görülenler arasında olmaktan onur duyar.” diyor. “Kelimenin tam anlamıyla yüzyıl önce vakum yalıtımını icat eden marka olarak, pazara yenilikçi ve anlayışlı tasarımlarımızı sunmaya odaklanıyoruz ve Backpacker‘ın bizi farketmesi bizim için çok büyük bir başarı.”

2014 sonbaharında tanıtılan Adventure SS Shot Bardak Seti sadeliğinin altında bir dahidir. Vidalı üst kapağa sahip hammertone yeşil paslanmaz çelik silindir taşıma çantası, 60 ml’lik dört adet paslanmaz çelik bardak içerir. Çantaya rahat takılabilen kapak halkası sayesinde Adventure SS Shot Bardak Seti, dışarıda harika bir günün sonunda arkadaşlarınızla bir içkiyi kolay ve lezzetli bir biçimde yudumlamanın mükemmel bir yoludur.
Backpacker Genel Yayın Yönetmeni Dennis Lewon: “Bu shot bardak seti hem sağlam hem de çok klas- şehir dışındaki her anın kalitesini yükseltiyor.” dedi.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla