Teknoloji

ASOLO VERTICAL TEKNOLOJİSİ

2 Mayıs 2017
Asolo Vertical

Asolo Vertical teknolojisi, performansı yüksek, inovatif ve son teknoloji ürünlerini arayan profesyonel tırmanışçılar için özel olarak üretilmiştir. Yeni Asolo botlar otomatik kramponlarla tam uyumludur. Dizayn edilirken, geliştirilirken ve test edilirken detaylara dikkat edilerek özenle üretilmişlerdir. Üretim aşamasında özellikle üst ve dış taban yapısına dikkat edilmiştir. Üç farklı malzeme harmanlanarak ayağı saran, koruyucu ve yüksek performanslı bir yapı ortaya çıkarılmıştır.

Asolo tüm ürünlerinde olduğu gibi Vertical teknolojisini üretirken kullanıcıların ihtiyaçlarını en ön planda tutmuş ve tüm ihtiyaçlara cevap veren bir ayakkabı dizayn etmeyi hedeflemiştir. Asolo Vertical ayağı saran yapısı sayesinde etkinlik boyunca rahatlık hissi verir ve ayakkabı kaynaklı performans düşüşlerini önler. Otomatik kramponlarla uyumlu olması faaliyetler sırasında büyük avantaj sağlar. Üst ve dış taban yapısı sayesinde faaliyet boyunca ve sonrasında yüksek koruma sağlar.

Asolo Vertical Teknolojisi Ayakabbı Katmanları

  • Frame ve pebax arka krampon takma yeri
  • Pebax ön krampon takma yeri
  • Şoku emen PU eklentiler
  • Asolo/Vibram kauçuk dış taban

TOPUK KİTLEME
Kauçuk topuk taban koruması, kullanıcılar için eşsiz bir topuk desteği sağlar. Yatay kauçuk ökçeler, yatay kabukla entegre edilmiş olup böylece doğal topuk şeklinde koruyucu bir yapı ortaya çıkmasını sağlanmaktadır.

YATAY KABUK
Yatay kabuk enjeksiyonla kalıplanmış TPU’dan yapılmıştır. Yatay kauçuk ökçe ve topuk kilitleme özelliğiyle birlikte ileri seviyede koruma ve destek sağlamaktadır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla