Teknoloji

Asolo Radıant Teknolojisi

28 Nisan 2017
Asolo Radiant

Asolo Radıant teknolojisi dış tabanın gelişim sürecinde eklenen bütün teknik özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Aynı zamanda Asolo Radıant teknolojisi sıra dışı radyal özelliklere sahip tabanı ile üstün tutuş ve performans sağlamaktadır.

Bu tekonoloji sayesinde doğa yürüyüşü ve kamp gibi outdoor aktiviteler yapmayı sevenler, yeni bir ürün serisi ile tanışıyor. Radiant projesi yeni teknolojik malzemeler ve yeni üretim teknolojilerinin karışımından ortaya çıkmıştır. Agresif topuk pençeleri ve Aso-fren sistemi ile dik açılardan iniş esnasında ekstra tutuş sağlamaktadır. Ayakkabının ön tarafı ekstra özenle dizayn edilerek koruma, denge ve içe bükülmeyi kontrol etmeye olanak sağlar. Yeni EVA orta taban ile ayak kontrolünün sağlanmasını artırır ve üst seviye bir konfor imkanı sunar.

Uzun yıllara dayanan geliştirme deneyimi ile esnek ve ayarlanabiliyor olması noktasında bu botlar rakipsiz performansa sahiptir. Özellikle kavisli alanlarda kullanıcılarına mükemmel çözümler sunar. Bu yeni teknoloji ile birlikte fonksiyonellik ve tasarım kusursuz bir şekilde bir araya gelmektedir. Şehirde ya da doğa yürüyüşlerinde rahat bir kullanım sağlar. Üst kısım deri ve sentetik tekstilden oluşarak sürtünmeye karşı dayanıklılığını artırır. Sağladığı iç hava akışı sayesinde nefes alabilirlikle kullanıcılarına ferah bir kullanım da sağlar.

Ayakkabının tabanının iyi tutunma özelliğinin yanı sıra yüksek sürtünmeye dayanıklılığı ile doğanın yıpratıcı etkilerine karşı kullanıcıların ayaklarını korur. Ayakkabının burun kısmındaki kauçuk parça ayakları ve ayakkabıyı dışarıdan gelecek darbelere karşı korur.

Ürünün Alt Tabanının Yapısı:

Ürünün Alt Tabanının Özellikleri:

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

1 Yorum

  • Yanıtla Zafer Yıldırım 9 Eylül 2022 at 06:25

    İnceleyecgim

  • Yanıtla