Yürüyüş

Asolo Nucleon Gore-Tex Ayakkabı İncelemesi

19 Nisan 2018

Havaların ısınmasıyla birlikte, kendimizi doğanın kollarına bıraktık. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla ormanlarda uzun yürüyüşler başladı. Doğa yürüyüşü yaparken en önemli ekipman spor ayakkabınızdır. Spor ayakkabınızın rahatlığı, sizin gün içinde alacağınız keyif ile doğru orantılıdır. Ayakkabınız rahat olursa, uzun yürüyüşler sizi yormaz ve ayaklarınız istenmeyen ağrılar olmaz.
Asolo Nucleon Gore Tex ayakkabı, sırt çantalı geziler, doğadaki uzun yürüyüşleri için çok uygundur. Su geçirmez ve nefes alabilen bir yapısı vardır. Darbeyi emer, PU anti-shock teknolojisine sahip bu Asolo modeli Vibram tabana sahiptir.

Gore-Tex – Kullanılan Teknoloji
Gore-tex en uygun ısı tutma dengesi ile her türlü hava koşulu ve aktivitede sizi rahat ve kuru tutmaktadır. Dış etmenlerden orta seviyede yalıtım sunan dayanıklı, su geçirmez ve nefes alan ayakkabılardır. Değişen şartlar altında bile ayaklarınızı korur ve serin tutar.
Asolo Nucleon Gore Tex ayakkabı; orta ve soğuk havalar için uygundur.

İlginizi çekebilir: Gore-tex malzemelere nasıl bakım yapılır?

Vibram Megagrip Teknolojisi
Islak, çamurlu ve kaygan yüzeylerde çok güçlü bir tutuş sağlamaktadır. Sürekli kayan zeminler için üretilmiştir. Bu taban; dağ yürüyüşleri, mevsimsel yürüyüşler için çok uygundur. Kauçuk bileşenleriyle zorlu aktiviteleri ideal kılan en önemli dayanıklılığa sahiptir.

İlginizi çekebilir: Akıllı saatler ile bireysel koçluk

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla