Teknoloji

Asolo Natural Shape Teknolojisi

28 Nisan 2017
Asolo Natural Shape

Asolo Natural Shape özel ve uzun çalışmalar sonucunda üretilmiştir. Yeni tasarımı ile Asolo Natural Shape, kullanıcıların ayaklarının anatomisini en iyi şekilde yansıtır. Uzun çalışmalar sonucunda öncü bir teknoloji ile dizayn edilmiştir ve her mevsim kullanılabilir. Ayakları çok iyi kavrayan bir dış ortam ayakkabısıdır.

Yeni Asolo dış tabanı Vibram® ile beraber geliştirilmiştir. Çift renkli kauçuk dış tabanın yeni alçak yatay profili daha doğal bir taban hissi verir. Cesur ve uyumlu dış taban tasarımı her adımda ayağın yere çarptığı noktalara odaklanmıştır. Bu özelliğin sonucu akıcı ve hoş bir uyumdur. Botun tasarımı ayağın şeklini yansıtmaktadır. Anotomik olarak kullanıcının konforuna katkıda bulunur. Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Dış tabanın dengesi değişen arazilerdeki aktivitelerde maksimum performans sağlar. Klasik bağcık sistemine sahip olan ayakkabılar, tabanındaki oluklar sayesinde kendi kendini temizleyebilme özelliğine de sahiptir.

Kalıplanmış EVA orta tabanı, içinde kullanılan yeni malzemelerle daha hafifken ayağınıza hareket esnasında daha çok destek olur. Asoflex, dış tabanla EVA orta taban arasına yerleştirilmiştir. Orta tabana kalıplama esnasında yapıştırılmıştır. Hareket esnasında yanlarda ve topuk kısmında daha iyi kontrol sağlar. Ayağın medial kısmındaki boşluklar daha rahat bükülme ve hareket imkanı verir. Bu özellik sayesinde dış mekan aktivitelerinde yaralanmalar ve kazalar en aza indirgenmek istenmiştir.

Tek parça ve suya dayanıklı üst deri yüzey, aktivitelerde içeriye su alımını önleyerek içerideki havanın da dışarı akışını sağlar. Böylelikle nemli ve ıslaklıktan uzak, konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Bu durumlarda en büyük sıkıntı olan koku oluşumu da engellenmiş olur. Uzun süreli bir kullanım ömrü sunan bu botlar çok daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Üzerinde çok fazla çalışılmış, farklı arazi şartlarında test edilmiştir. Sonuç olarak kullanıcıları için aktivitelerde akıcı bir uyum sağlamaktadır.

Ürünün İç Yapısı Şu Şekildedir:

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla