Teknoloji

Asolo Micro Pulley Sistemi

28 Nisan 2017
Asolo Micro Pulley

Asolo Micro Pulley sistemi yeni nesil bir makara sistemidir. Üst düzey bir tasarıma sahip olan Asolo Micro Pulley kullanıcıların her türlü ihtiyacına yanıt verirken vazgeçilmezleri arasına girmeye aday olarak görünüyor.

Yeni patentlenmiş mikro makara sistemi, son teknoloji ürünü malzemelerle ve parçalarla yapılmıştır. Bu üstün özellikleri sayesinde de kendini diğer bağcık sistemlerinden ayrı tutar. Yeni ürün sistemi eforsuz bağlamanın yanı sıra, kullanıcılarına ürün artısı olarak hafiflik ve uzun ömür sunmaktadır. Her makara bağımsız ve düşük bağcık sürtünmesiyle çalışır. Diğer makara çeşitlerinden farklı olarak bu yeni makara sistemi kullanım sırasında daha iyi bir performans ve rahatlık sunar. Özenle seçilmiş malzeme kullanımı ve mükemmel teknik işçilik sayesinde klasik bağlama yöntemlerinden tamamen farklıdır.

Dört farklı malzeme olan çinko alaşımı, pirinç, çelik ve zamak alaşımından üretilmiştir. Çözülmeyen kolay bağlamaya izin verir. Kullanılan malzemeler sayesinde ayakkabı çok hafif kalır. Her dış ortam aktivitelerinde bağımsız olarak çalışır. Böylelikle sürtünmeyi azaltır. Bu da ayakkabının ayağa daha iyi uymasını sağlar ve kullanım sırasında çok rahat bir performans deneyimi sunar. Ürün her türlü hava koşulunda ve outdoor aktivitelerde kullanılmaya uygundur. Kullanıcıların memnuniyetinin üst seviyede olması için tasarlanan yeni makara sistemi, üretim aşamasından test aşamasına kadar bir dizi kontrol ve testten geçirilmektedir. Bu sayede ürün kullanıcının eline ulaşmadan daha üretim aşamasında oluşabilecek sorunlar kökten halledilmiş olur.

Bileşenleri Nelerdir? 

  • Çelik perçin
  • Zamak çekirdek
  • Zamak kasnak tabanı
  • Prinç perçin
  • Prinç kasnak

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla