Teknoloji

Asolo Escape Teknolojisi

28 Nisan 2017
Asolo Escape

Asolo Escape Teknolojiye sahip ürünler her türlü hava şartıyla başa çıkmak için tasarlanmıştır. Asolo Escape tabanlı ayakkabı, yağışlı koşullarda bile kuru ve konforlu hissetmeniz için su geçirmez Vibram dış tabanla tamamlanmıştır. Böylelikle engebeli ve kaygan zeminlerde bile mükemmel denge sunar. Kalıplı kauçuk dış taban ve iç topuk kontrası ile her türlü zeminde güvende hissettirir. Ayrıca bu teknoloji sayesinde her ayakkabıda en çok ihtiyaç duyulan darbe emilimi her yerde benzersiz seviyede sağlanmış olur. Taban, darbeleri absorbe etmek için arka ayak kısmına stratejik olarak Eva orta taban teknolojisine yerleştirilmiştir.

İç tabanlık ayakkabıda havalandırma sağlayarak nemi ayakkabıdan dışarı atar. Kullanılan malzemeler güçlü yapısı sayesinde zaman içinde yapısını korur. Böylece bu tabana sahip her ayakkabı uzun süre kullanılmış olacaktır. Dikişli yapısı, topuk ve ön ayaktaki desteklerle, katmanlı yapı oluşturur. Şeritle ekstra destek sağlanarak kullanıcılarına çok az ayakkabının boy ölçüşebileceği bir düzeyde dayanıklılık sunar.

Asolo Escape’ in Özellikleri Nelerdir?

Yeni Asolo teknolojisi Vibram ile birlikte geliştirilmiştir. Başlıca özelliği dayanıklılık olan Vibram sayesinde esnek ve hafiftir. Yeni kauçuk bileşenli dış tabanı, kendini temizleyen oyuklarla her türlü hava şartı ve zeminde en iyi tutuş performans sunar. Fakat  bu tabana sahip ayakkabıların pürüzsüz zeminlerdeki performansı ile engebeli zeminlerdeki performansı birbirini tutmamaktadır. Sahip olduğu dezavantaj için kullanıcılar bu konu hakkında önceden uyarılıp bilgilendirilmektedir. Özel desenler, ayakkabı tabanındaki girintilere çamur ya da kar dolmasını engelleyerek güçlü zemin tutuşunu arttırır.

Yanlara dolanan taban tasarımı yanlardan destek alır. Yanlara dolanan tabanla birlikte ayaklara koruma verirken aynı zamanda Eva orta taban ile birlikte darbe emilimi güçlendirir. Ayakkabının ayağa tam oturmasını ve ayak ile ayakkabının tek bir parça gibi hareket etmesine olanak sağlar. Bütün bu özellikler, tasarım, en şık görüntü ve performans için birleştirilmiştir.

Ürünün Yapısı:

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla