Yürüyüş

Asolo Drifter Evo Erkek Su Geçirmez Trekking Bot İncelemesi

10 Aralık 2018

Kışın, soğuk ve yağışlı günlerde en çok ihtiyacımız olan giyim ihtiyacımız, güvenilir ayakkabılardır.
Suya dayanıklı süet mm 1,6-1,8 + Cordura® saya. Gore-Tex® astarı, su geçirmez ve nefes alabilir. Çift yoğunluklu EVA orta tabana sahiptir. Megagrip bileşenli, “Duo Radiant” Asolo / Vibram® dış taban. Son derece teknik bir taban olan dış taban dengesi, değişen arazi tiplerinde optimum performans için tasarlanmış kendi kendini temizleyen tırnaklara sahiptir.

Asolo Su Geçirmez Ayakkabı
Üst: Suya dayanıklı süet mm 1,6-1,8
Astar: Gore Tex Uzatılmış Konfor
Anatomik Taban: Lite 2 Plus
Taban: Asolo/Vibram® Duo Radiant (Megagrip)(rubber-dual density eva)
Ağırlık:593 gr (41 1/3 numarada)

Kullanılan Teknolojiler
Asolo Mega Grip Vibram
Asolo Gore-tex teknolojisi
Asolo Radiant Teknolojisi

Bu yeni Asolo projesi Vibram® ile beraber geliştirilmiştir. Dış tabanın ismi geliştirilme sürecinde eklenen bütün teknik özellikleri barındırmaktadır. Sıradışı radyal özelliklere sahip taban sıradışı tutuş ve performans sağlamaktadır. Agresif topuk pençeleri ve Aso-fren sistemi dik açılardan iniş esnasında tutuşu arttırmaktadır. Ön tarafının dizaynı arttırılmış koruma, denge ve içe bükülmeyi kontrol etmenizi sağlar. Kalıplanmış EVA orta taban ayak kontrolunu arttırır ve üst seviye konfor sağlar.
Seyyahart – Berk Armağan:
”Ben çok kamp yapan biri değilim, yaptığım şeyden ötürü şehir gezgini diye nitelendiriyorum kendimi. Bottan da anlayan bir insan değilim o yüzden Kutupayısı’nda çalışan Eray abi: ‘Bu senlik bir bot.” dedi. Bu bot sadece şehirde değil, dağda, karda, bayırda, çayırda, inşaatta her yerde kullanılır cidden. Tabanı çok sağlam. Çok kötü hava koşullarında; şiddetli yağmurda, karda, çamurda hakkını veren bir bot.”

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla