Teknoloji

Asolo Asoframe Teknolojisi

2 Mayıs 2017
Asolo Asoframe

Asolo Asoframe uzun süren tırmanışlar için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun süre kullanılmaya uygun olabilmesi onu diğer ayakkabılardan ayırır. Asolo Asoframe, tüm gün hiç çıkarmadan kullanıldığında dahi ayağınızı üşütmez ve sıcaktan kaynaklanan cilt problemlerini yaşamanıza engel olur. İç botu olabildiğince sıcak kalabilmesi için özel olarak dizayn dilmiştir. Vibram® tabanı krampon uyumludur. Her türlü zeminde ve hava koşulunda kullanılabilir. Kullanımda doğadaki şartlar kullanıcıya hiçbir engel teşkil etmez. Konforlu bir performans olanağı sunar. Buz duvarları ve kış dağcılığı için son derece uygun bir üründür. Ürünün güvenliği üretim aşamasındaki AR-GE çalışmalarında yapılan bir dizi testte denenerek onaylanmıştır. Ürün geri dönüşümleri de Asolo için oldukça önemlidir. Yeni üretilecek ürünlerde kullanıcıların aktivitelerinin kalitelerini artırmak tasarlanacak olan ürünün temel prensibini ve ana hatlarını oluşturmaktadır.

Asoframe AFS 8000’e ve AFS Evoluzione sağlamlık, hafiflik ve de rahatlık verir. Asoframe tek kalıplı bir yapıyla orta tabanı, topuk arkasını ve parmak yerlerini birleştirir. Değişik plastik formülleriyle yer yer yoğunluklar değiştirilerek sertlik ayarlanabilir böylece her modele farklı karakteristikler ve performans özellikleri sağlanır. Kullanıcının ihtiyaçlarına göre şekillenen ayakkabılar kullanım anında doğabilecek her türlü ihtiyaca yanıt verebilmektedir.

Tüm modeller dayanıklılık, hafiflik ve rahat bir uyum sağlar. Asoframe, orta taban, burun kalıbı ve topuk korumasını birleştiren tek kalıplı bir yapı kullanmaktadır. Çeşitli plastik elementler, botun sertliğini değiştirerek her bir modele farklı performansta karakteristik sağlar. Botu kullananlar farklı zeminlerde ve farklı koşullarda aradaki farkı deneyimleyerek çok rahat bir şekilde görecek ve memnun kalacaklardır.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla