Sağlık

Aladdin Latte Leak Lock Termos Bardak 0,25 LT İncelemesi

21 Haziran 2018

Hareket halindeyken ya da masa başında otururken kahvemizin, çayımızın dökülmesinden korkarız. İşte tam da bu istenmeyen durumları Aladdin Latte Leak Lock Termos Bardak engelliyor! Nasıl mı? Leak Lock özelliği sayesinde 🙂 En sevilen ofis ya da ev yapımı espresso bazlı içecekleri yudumlamak için mükemmel bir ürün olan bu termos bardak BPA’sızdır. Tüm kahve makineleri ile uyum içindedir. Tamamen dökülmeyi ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır ve içeceğinizi çabuk soğutmaz. Bu sayede son damlasına kadar tadını çıkarabilirsiniz.
Ofisteyken dosyalarımızın üstüne içeceğimizin dökülmesi günümüzü kabusa çevirebilir. Aladdin Latte Leak Lock Termos Bardak ile bu durumu engellersiniz. Kahvenizden bir yudum aldıktan sonra tekrar kapatabilirsiniz. Böylelikle termos bardak devrilse bile sızdırma yapmadığı için içeceğiniz dökülmez.

Ürün Özellikleri
Leak-Lock mekanizmasında kilitleme sürgüsüne sahip sızdırmaz kapağı bulunmaktadır.
Paslanmaz çift duvarlı çelik yapıya sahiptir.
Çoğu kahve makinesine uyumlu, daha fazla tat ve aroma için içecekleri kilitler.
Soğuk veya sıcak içecekleri daha uzun süre sıcak ya da soğuk tutar.
Bulaşık makinesine girebilir.
BPA’sızdır.

Leak-Lock Teknolojisi
İstenmeyen dökülmelerden kaçınmak ve hafif bir yolculuk yapmak için tasarlanan Aladdin‘in eşsiz Leak-Lock mekanizmasında kilitleme sürgüsüne sahip sızdırmaz bir kapak bulunmaktadır.

Kutupayısı Youtube kanalında bulunan bu videoda ürünün detaylarını görebilirsiniz. Ürün ise Kutupayısı’nda!

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla