Sağlık, Ürün İncelemeleri

Aladdin ile Sağlıklı Sürdürülebilir Yaşam

10 Eylül 2021

Son yıllarda toplumsal bilinçlenmeyle birlikte hijyen ve güvenilirlik, satın alacağımız her üründe öncelikli koşul haline geldi. Artık dışarıdan yemek yememeye özen gösteriyor, hayatımızda hijyenik ve sağlıklı ürünler tercih etmeye çalışıyoruz. Bu konuda en büyük yardımcılarımız ise matara ve termoslar.

Aladdin’in koleksiyonunda bulunan ve dışarıda kahveye para vermek istemeyen, nerede ve hangi koşullarda hazırlandığı belli olmayan yemeklerin kalitesine güvenmeyen kişilerin sadık dostu olan termoslar günlük kullanımdan uzun kamplara kadar hayatın her alanında işinizi kolaylaştırıyor.

Yemeğinizi ve İçeceğinizi Güvenle Yanınızda Taşıyın

Alladin’in her aktiviteye uygun termos ve mataraları sayesinde dışarıdan beslenmek zorunda değilsiniz. İster küçük ister büyük, ister su matarası ister yemek termosu arıyor olun Aladdin’de her ihtiyaca uygun bir ürün bulmak mümkün. Aladdin’in teknolojisi sayesinde yanınıza aldığınız yiyecek ve içecekler gün boyu sıcaklığını koruyor. Böylece öğle molanız geldiğinde kendinize bir restoran aramak zorunda kalmıyor, Aladdin ile sağlıklı yaşam kapılarını aralıyorsunuz.

Sağlıklı Beslenin

Aladdin ile sağlıklı yaşam çok kolay. Evinizde hazırladığınız sağlıklı yemekler sayesinde hijyeninden emin olmadığınız yerlerde yemek yemek zorunda değilsiniz. Aladdin’in sağlıklı ve hijyenik termosları sayesinde diyetinize uygun sıcacık yemekler her an yanınızda! Aladdin’in BPA içermeyen ürünleri ile günün her saati sağlıklı beslenebilirsiniz.

Bütçenizi Koruyun

Günümüzde her şeyde olduğu gibi yiyecek ve içerlerde de fiyatlar hızla artıyor. Sizleri hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf ettirecek termoslar ise en mantıklı tercihler gibi duruyor. Her gün bir kahvenizi dahi evden götürseniz ay sonunda cebinizde hatırı sayılır bir meblağ kalıyor. Bir de hem yemeğinizi hem de kahvenizi evden götürdüğünüzü düşünün.

Aladdin Ürünleri ile Çevreci Seçimler

Günümüzde çoğu zaman göz ardı ettiğimiz bir şey var; çevremiz ve doğa. Dışarıdan alınan, tek kullanımlık ambalajlarda servis edilen içecekler ve yiyecekler ile onu günden güne zehirliyoruz. Karton bardaklar, plastik çatal kaşıklar, pet şişeler ve onlarca tek kullanımlık ürün ile doğaya zarar veriyoruz. Bütçe bir yana matara ve termosların övülmesinin en önemli sebebi uzun ömürlü olup çevreye zarar vermemeleri. Bir aylığına su şişenizi matara ile değiştirmeniz doğayı 30 pet şişe çöpünden kurtarıyor.

Yiyecek ve İçeceklerinizi Uzun Saatler Sıcak ve Soğuk Tutabilirsiniz

Yazın kavurucu sıcağında gün içerisinde serinlemek için aldığınız buz gibi bir soğuk kahvenin hemen ısındığını fark ettiniz mi? Peki ya kışın içinizi ısıtacak çayların anında soğumaya başladığını? Aladdin’in çay ve kahve mugları ile bu sorun ortadan kalkıyor. Üstelik bu yemekleriniz için de geçerli. Öğle molanıza kadar sıcacık yemekler çantanızda bekliyor, soğuk kahvelerinizin masanızda ısınmıyor, çaylarınız da soğumuyor.


Aladdin ürünleri sayesinde sağlıklı yaşarken aynı zamanda doğa dostu seçimler yapabilirsiniz! Tüm Aladdin ürünlerini görmek için tıklayın.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla