Teknoloji

Lowe Alpine Airzone Sırt Sistemi

15 Nisan 2017
Lowe Alpine Airzone sırt sistemi

Açık havada yapılan aktivitelerde outdoor sırt çantası seçimi büyük önem taşımaktadır. Her türlü etkinliğinizde rahat ve sırt yapısına uygun bir çanta seçmek aktivitenizin kalitesini bir adım daha öne taşıyacaktır. Profesyonel çanta üreticisi Lowe Alpine Airzone sırt sistemi ve özelliklerini daha yakından inceleyelim.

EN İYİ HAVALANDIRMA TEKNOLOJİSİ

Lowe Alpine Airzone, tepelerde hızlıca ilerlerken, uzun bisiklet sürüşlerinizde veya sadece sıcak bir günde, bütün gününüzü rahat geçirip serin kalmanız için üretildi. Teknolojimizin olduğu çantalar, kalitesini zamanla kanıtlamış bir mükemmelliğe sahiptir.

ELEŞTİRMENLER NE DİYOR?

Bu teknolojiye sahip çantaların genel olarak, piyasada en iyi dizayn edilmiş, en iyi hava sirkülasyonu sağlayan çantalar olduğu biliniyor. Özellikle sıcak mevsimlerde, hiçbir özelliği gereksiz olmayan bir performans sergiliyorlar.

DIŞ MEKAN SİHRİ

AirZone Pro, çok gergin ağlar ile çantayı sırtınızdan uzaklaştırır ve zorlu maceralarda serin kalmanızı sağlar.

AIRZONE KESİM BOŞLUĞU

Lowe Alpine sırt çantalarında kullanılan AirZone kesim boşluğu, çantanın ağırlığını azaltır, havanın, çanta ve sırt arasında rahatça dolaşmasını sağlar.

MERKEZDEN AYARLANABİLİR SIRT SİSTEMİ

Merkezden ayarlanabilir sırt sistemi sayesinde sırt bölgesi uzunluğunu ayarlayarak, çantanın, vücudunuza tam oturmasını sağlar. Bu ayar sayesinde çantanızı kolayca size en uygun şekilde kullanabilirsiniz.

DAYANIKLI 210D YIRTILMAYAN KUMAŞ

Dayanıklı kumaş demek, her türlü maceraya hazır bir çanta demektir.

SU KESESİ UYUMLU

Su kesesi ve su boru uzantısı tüneli ile ellerinizi kullanmadan suyunuzu içebilirsiniz.

Bu içerikleride beğenebilirsiniz

Yorum Yok

Yanıtla